MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

SVESTKA

#845 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 00:01

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Buďme rádi že máme takového prezidenta a ne takové loutky jako dříve.Nikdo jiný schopný nebyl a nyní budete na něm hledat chyby.Uvědmte si, že je rok 2014 a je jiná doba. Konečně je na hradě pořádný prezident . 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2465 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 17:59:38

#845: SVESTKA - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Občané této republiky budou hledat chybu na každém prezidentovi, který tu bude. Ať už to byl Havel, Klaus nebo teď Zeman. Všichni nadávaají, a nadávat budou. A věřte, že teď nadávají a za 5 let ho stejně znovu zvolí... Lidem se nezavděčí nikdo a nikdy...


Nepřihlášený uživatel

#2531 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 18:32:16

#845: SVESTKA - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Přesně tak, konečně president, který myslí i na lidi. Asi jim vadí, že nekrade. A nejvíc se mi "líbí", jak každý druhý příspěvek je vulgární a přitom do něho buší kvůli "vugaritám". 

Starblade

#2877 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 21:15:24

#845: SVESTKA - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Dobrý den musím říct že to spíš vypadá že ti co proti němu zbrojí jsou ti co nešli k volbám a teď se diví jak to dopadlo nebo to byli ti co volil trauntumberka. Byl na výběr Zeman nebo Swarzenberg (Trauntumberk) tak národ udělal co udělal a zvolil toho kterého považoval za menší zlo. Já chtěl volit Okamuru ale ti šmejdi ho nenechali protože v něm viděli velkou konkurenci a mohl by i vyhrát tak se ho zbavily. A hlavně neříkejte že by jste chtěli třeba Avatara-Franz Vládislav to by byla prezentace :-) a zbylý výběr stál za prd a na všech je nějaká špína z minulosti -Dinstbier,Fišer,Sobotka atd. A podle výsledků k volbám šlo z těch 8 434 941+\- voličů víc jak polovina podle údajů ze statistického úřadu asi 4 958 576 a jestli Miloš dostal přes 2 900 000 hlasů  a podle mě je to vysoké číslo lidé chtěli zvolit dobře. Já neměl na výběr tak jsem ho volil taky bohužél raději ho než trauntumberka kterej pořád spí a tak by totiž mohl taky zaspat to že nás převzali třeba Němci nebo Vietnamci možná by to k nečemu bylo aby si národ uvědomil že nestačí jen sedět a stěžovat třeba u piva v hospodě ale něco pro to udělat a jít volit. A kde jsou teď Blaničtí rytíři ti se raději na nás vyprdli a řekli si co jste si upekli tak si sežerte.


Nepřihlášený uživatel

#8190 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-08 11:02:19

#845: SVESTKA - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Jako ironie to je hezký.No jestli to myslíte vážně tak to je na vyšetření.Zeman a pořádný prezident?No to jste mne rozesmál i malinko rozesmutnil bohužel lidé jako Vy volí takový to povl a pak se diví jak to v této republice vypadá.Ano Vám můžeme jen děkovat za tento krásný stát.

kumbucha

#15810 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-21 18:58:52

#845: SVESTKA - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Všichni ostatní kandidáti byli schopnější než on!

Brumlavdf

#92167 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2016-09-02 14:08:18

#845: SVESTKA - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

No hlavně pořádný ochlasta, hulvát a proruský a pročínský aktivista a zaprodanec.