Je věcí prezidenta Miloše Zemana, koho si pozve na Hrad

Quoted post

pepe

#29 Petice

2014-10-25 08:27

Lidi, přečtěte si názory diskutujících a spíš to hovoří o nekulturnosti některých diskutérů. Já také naprosto nesouhlasím, aby po vlastizrádci Klausovi si dělal co chce pan prezident, nedbaje ústavy, demokracie. Ale nelze se o něm vyjadřovat jako o praseti, když skutečně nevidíme do jádra problému. Média utváří veřejné mínění, nevíme o tom mnoho a vlastně to ani nikdo nechce vědět. Osobně si myslím, že pan prezident chybuje, ale hluboce nesouhlasím, že je to ostuda republiky, to byl a je  zločinec  Klaus. Třeba o jeho názorech na krizi kolem Ukrajiny se já osbně přikláním spíš k názoru pana prezidenta a premiéra, než EU, ale opět to je jen můj názor. Pan prezident je reprezentantem naší země a my bychom od něj měli vyžadovat, aby ctil ústavu a právo, ale ne tím, že budeme ve vyjadřování a způsobech tisíckrát horší, než slušný člověk vypustí z pusy. Pan prezident není prase, to je ten člověk, co to píše dobytek a nemá smysl se k němu víc vyjadřovat. Pan prezident hold není anděl ani čert, je to člověk, co má své vlastnosti,chyby a klady, jen je třeba jej  i n t e l i g e n t n ě  přimět, aby skutečně reprezentoval naše občany. Ale nemyslím občany, kteří se vyjadřují jako mnozí v diskusi. Ty reprezentoval Milouš Jakeš lépe, i když nebyl prezident. Myslíte, že by byl lepší prezident aristokrat, co zdědil majetek krví vydobitý na poddaných, jehož zájem je nejstrašlivější organizace v dějinách-  Církev svatá a kvůli ní se spojí i s takovým bezpáteřním člověkem, jako je Kalousek? Ne, bohužel to byla jediná volba menšího zla a doufám, že příštím prezidentem bude opravdu někdo, kdo požívá úcty národa. Ale i na takového člověka by plivali špínu ti, co píší sem, jejichž úroveň IQ je těžko měřitelná. Přeji vám hezký den a těm, co jim chybí slušnost není co přát.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#33 Re: Petice

2014-10-25 09:16:14

#29: pepe - Petice 

Táhni do Ruska za Putinem nebo do KLDR zkurvený Zemanův bolševiku! Chcípni hajzle!


Nepřihlášený uživatel

#49 Re: Petice

2014-10-28 12:04:14

#29: pepe - Petice 

 Jakožto příslušník nejstrašlivější organizace Vás vyzývám abyste se šel vycpat.