Petice za zákaz používání herbicidu Roundup

Quoted post

....x

#29

2014-06-03 07:21

CHCETE MIT NEMOCNE DETI?

CHCETE MIT ZDRAVOTNI PROBLEMY?

CHCETE NICIT VSE ZIVE KOLEM VAS?

CHCETE ZPUSOBOVAT ZDRAVOTNI PROBLEMY VASIM CTYRNOHYM MILACKUM?



Já tuto chemii prodávám,
na zahradě jsem ji také používala.Nejsem na nic alergická.Čtyřnohýho míláčka mám taky zdravého ..
A herbicidy s podle mě budou používat!!! jak by jste upravili trávník na hřišti,v pravidelném parku aj.,aby tam nebyl plevel?
Tak se firma přejmenuje kvůli vám,ne?

 

 

Toto složení má Dominátor,Roundap je slabší,méně učinější a drahý !!!!

Charakteristika:

Totální herbicid 

Účinná látka: 
glyphosate 360 g/l (jako IPA sůl 480 g/l)
tj. N-(fosfonomethyl) glycin

 

Odpovědi


Anonymous

#54 Re:

2014-08-08 14:41:10

#29: ....x -  

JASNÁ ODPOVĚD

Popis produktu Dominator 100ml

Dominator je neselektivní herbicidní přípravek ve formě koncentrátu pro ředění vodou k hubení jednoletých i vytrvalých plevelů na orné půdě před setím a po sklizni, v jádrovinách a peckovinách (kromě broskvoní) a ve vinicích, k preemergentní aplikaci do brambor a kukuřice proti pýru plazivému a vzešlým vytrvalým a jednoletým plevelům, k obnově trvalých travních porostů a retardaci na loukách a pastvinách, proti jednoletým a vytrvalým plevelům v lesních školkách a kulturách jehličnanů (s vyjímkou modřínu), proti jednoletým a vytrvalým plevelům a ostružiníku křovitému při přípravě lesní půdy pro přirozenou i umělou obnovu lesa a proti nežádoucí vegetaci a křídlatce sachalinské na nezemědělské půdě.

Charakteristika:

Totální herbicid 

Účinná látka: 
glyphosate 360 g/l (jako IPA sůl 480 g/l)
tj. N-(fosfonomethyl) glycin

 

Popis výrobku Roundup AKTIV 1000 ml

 

Roundup aktiv 1000 ml
Praktické větší balení pro rozsáhlejší použití.
Velmi oblíbený a velmi účinný postřik v koncentrované rozpustné podobě k hubení velmi stálých jednoletých plevelů na veškeré půdě, jako je ornice, sady, vinohrady, okrasné zahrady a parky. 
Výborně taktéž odstraňuje nežádoucí plevely a rostliny na dalších plochách.
Plevel zničí až ke kořenům
Obsahuje Glyphosate-IPA 170 g/

a méně soli!!!!

 

Jasná odpověď je,že Dominátor má silnější učinnou láku než Roundap!!!!!! 

Takže více logicky by měl škodit Dominátor.

 

 

Jana

#69 Re:

2016-03-11 09:03:33

#29: ....x -  

 A proč proboha potřebujete anglický tráníček? Na to to je? K čemu je v pravidelném parku? Lidi si vytvářejí parky, aby měli pocit, že mají kolem sebe přírodu, navezou pustou hlínu, zasejí jediný uhobý druh trávy, stojí to statisíce, ale hlavně, že můžeme z králíkárny skočit hned za rok do přírody.. Že na tom nevyroste jediná pampeliška, včely nemají co jíst, v podstatě tam není žádný život, to je pro ně žádoucí, ještě si to pojistí kily hebrbicidů..

Wake up, lidi nebo se tu zaduste.. ale neomezujte v tom ty, kterým ještě na opravdové přírodě a na životě záleží.