AURORA 2011 - boj proti korupci

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#44 Slabý odvar

2011-07-28 15:18

Všechny 4 body jsou v těchto podáních paskvil, které jenom budou zakrývat podstatu věci a do každého zákona se vsune právní klička. Navrhněte prosazení zákona o trestně právní odpovědnosti politiků a poslanců, soudců a státních zástupců. Pak budete mít strach si vzít domů i ten toaletní papír, jak se dozvídáme z diskuzi poslanců.Mě by spíše zajímalo proč jste tak lacino opustili vnitro ? Proč jste omezili véčkaře a kdo to navrhl? Proč nenavrhnete odvolatelnost poslanců ? Co ta Kočí a spol tam budou dělat další 3 roky ? Proč razantně nebojujete proti Kalouskově důchodové reformě ? Na internetu běží petice, proti ní a je stejně ne-li důležitější než Vaše 4 body. Podívejte se na Vašem webu na diskuze pod jednotlivými články. Katastrofa. Jeden nebo žádný diskutující. Jsem taky véčkař, ale tímto způsobem si přízeň nezískáte. I když se Vám podařilo udělat některé dobré věci položte si otázku - Co děláme špatně, že nás ta veřejnost nechce. Možná to víte, možná ne, protože by Vás potom semlela koalice. Už vůbec není pěkné prohlašovat, že jste taková pojistka v koalici. Vždy a všude platí NĚCO za NĚCO !!! O tom asi víte víc než my, Vaši voliči .Zatím platí občané této republiky svými penězi a Vy svou popularitou. Pokus se mýlím je tu diskuze, zatím.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#68 Re: Slabý odvar

2011-08-08 23:46:00

#44: - Slabý odvar

V tomto příspěvku jsem napsal svůj názor.   A už je to tady !!!!!!  Takzvaný změnový zákon poslanci podpořili spolu s trojicí reformních zdravotních zákonů v prvním čtení a nyní je čeká projednávání ve výborech. "Novela zakazuje zveřejňování platů, odměn a dalších obdobných plnění poskytovaných z veřejných rozpočtů," Do každého zákona se vsune právní klička.  A já se ptám Vážený pane, Vy který jste autorem této petice, co na to odpovíte Vy a strana VV ? Bude mrtvo po pěšině ? Vyjádří se tady nějaký moderátor ? Najdete odvahu veřejně říct svůj názor ?