Petice na podporu babyboxů

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4457

2011-07-02 22:39

Nechte baby boxy .... Nebo ty Děti Zase budou cpát do popelnic !!:((( Sama mám jednu dceru,která byla plánovaná a chtěná...Pak se mi ale změnili rodinné poměry,zůstala jsem sama a svobodná matka.Další děti,jsem si jako svobodná již netroufla přivézt na svět...dá se to řešit včas.Ale pokud se někomu zkomplikuje osud na tolik,že dítě je již skoro na světě,a on ho sám nedokáže zabezpečit.....měli by i tyto děti dostat šanci ....Vždyť rodiče se třeba časem postaví na nohy,a dítě,které odložili do baby boxu,si budou moci převzít do své péče...Myslím,že jsem takový případ již viděla ve zprávách.Tak proč nedat tuhle šanci i ostatním???Jinak mě ještě,z vlastní zkušenosti napadá,že nežli baby boxy...bylo by lepší vézt k větší zodpovědnosti hlavně nastávající otce...Protože nastávající..nebo již matka sama s dítětem,ta se tedy má co ohánět..a pokud jí "spolupachatel" dítěte nepomůže...nikdo se pak nemůže divit,že dítě třeba skončí v baby boxu...Co raději začít "převýchovou některých sobeckých mužů v Čechách???  Baby boxy by se mohli zachovat....ale třeba by pak zely prázdnotou......

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#4461 Re:

2011-07-02 23:37:29

#4457: -

naprosto souhlasím s převychováním mužů. sama jsem v situaci, že otec platí, když se mu to hodí, jelikož má ještě další děti, které jsou na tom úplmě stejně, jako to moje a ještě se diví , co dělá špatně a chová se, jako by bylo všechno v nejlepším pořádku...