Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Quoted post

Rugby Boy

#191 tohle je moc !!!!!!

2014-02-05 10:07

nebyli jsme jiní taky jen co jsme se dostali na zapas ven tak jsme koncili v hospode ale pred trenerem jsme byli takhle mali !!!!!!!!!!!!!! a to nam dal kartac jeste vetsi . Vzdy platilo pravidlo ze trener ma vzdy pravdu !!!! nechapu opravdu nechapu co se deje. tem mladym arogantnim negelovanym zmetkum by prospelo par facek !!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#194 Re: tohle je moc !!!!!!

2014-02-05 10:22:17

#191: Rugby Boy - tohle je moc !!!!!!

Vzhledem, že ze zájmem čtu názory lidí na vzniklou situaci, můj příspěvek je č.176, věřte mi, to co předvedli mazánci , potažmo hvězdy, co si oni o sobě myslí, se nedeje jen v Kláštereckém hokeji, trénuji dorost v fotbal, momentálně mám oba dorosty, děti, které jsem si vychoval od mala k obrazu svému tak fungují což těší, ostatní, problém, s docházkou, kouření trávy, chlast, bohužel se to již objevuje i v žácích, je to obraz společnosti a výchovy v rodině. Ve škole se učitelé bojí něco udělat aby je nevyhodili, nebo rodiče nežalovali. Je to hnus a bohužel zákony to ještě podporují, nás učitel mydlil, na tréninku i trenér, když jsme neposlouchali a běda kdybych si stěžoval doma. Trenéři bylo by lepší se na to vyprdnout ať to jdou dělat takoví blbci co dřepí na radnici v Klášterci včetně pani starostky a rozhodují o nesmyslech zároveň s poslanci.