Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#176

2014-02-05 07:19

Dobrý den,vážení a milý sportovní přátelé, plnohodnotně stojím za trenérem Jägrem,lidé, kteří v dnešní době se nevěnují ve svém volném čase dětem, neví co to obnáší. Trénuji 23 let a již dvě generace jsem dovedl až do dospělých,tak si myslím, že vím o čem mluvím. Dnešní mládež nemá vůbec, ale vůbec žádné morálně volné vlastnosti a žádné zábrany. Vulgární chování berou jako samozřejmou věc,sport a jiné kroužky jsou většinou pro rodiče jen odkladní pult svých dětí.Mnoho rodičů si myslí jaké nemá doma mazánky a vůbec si nepřipustí, že by trenér zvýšil na jejich mazánka hlas. Každý rodič ať si to jde vyzkoušet, nejlepší je dorostenecká,juniorská kategorie. Každý ať se sám zamyslí nad výchovou svého mazánka, vše začíná v rodině. Paní starostka Klášterce včetně toho aparátu, nejenom v Klášterci, by měla těmto obětavcům, kteří se snaží vychovávat a dělat svůj koníček, platit zlatem, vůbec všem kdo se dnes VE SVÉM VOLNÉM ČASE, stará o tu s prominutím pakaž.RADÍM VŠEM ZKUSTE SI TO A DÁTE ZA PRAVDU!!! PLNĚ STOJÍM ZA TRENÉREM JÄGREM A ZA VŠEMI TRENÉRY, VÍM O ČEM MLUVÍM ZA 23 LET MÁM JISTÝ PŘEHLED.PĚKNÝ DEN

Odpovědi

Rugby Boy

#196 Re:

2014-02-05 10:52:31

#176: -

je zvlastni jak lide dokazou zapomenout na sve dospivani obzvlaste pokud v te dobe delali aktivne nejaky sport . Nas !!PAN!! Trener si nechodil daleko ani pro facku a neodvazili jsme se o tom doma ani ceknout ! trener ma mit nejakou autoritu nevim jak by treninky , a zapasy vypadaly kdyby se trener choval k dorostu nebo k juniorce jako k sobe rovnym . mám syna a nastesti ja na sve dospivani nezapomel a doufam ze ho ke sportu privedu taky a proto budu rad kdyz budu vedet ze bude pod prisnym dozorem a zaroven mi Trener pomuze smerovat jeho vyvoj spravnym smerem !!!!! Ovsem jestli se kluby budou takhle chovat ke svym Trenerum tak se na to muzou vsichni vyprdnout. Misto na zapasy a treninky muzou jezdit na chaty a na lyze! Trenerum skladam velkou poklonu a preji jen mnoho uspechu s jejich sverenci a pevne nervy .

(Honza)