Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Quoted post

pepa

#60

2014-02-04 13:32

Jenom ten, kdo nikdy "nedělal" do kolektivního sportu (tím více u hokeje)a nezná Michala, nepochopí jeho výstup v šatně kláštereckých juniorů. Měl jsem tu čest zúčastňovat se 23 let jako řidič autobusu, mimo jiného i utkání kláštereckých hokejistů a těch výstupů trenérů podobných tomu Michalovo jsem slyšel nesčetně. Vždy to ale mělo velice kladný vliv na hokejisty a jejich výkon. A k videu? Co se v šatně uvaří, mělo by tam i zůstat, tak to vždycky bylo. Michala znám i jako "kolegu" ze zaměstnání a věřte, že vždy jedná na rovinu a je to čestný chlap. Souhlasím s ním a pokud k jeho sesazení přispělo i vedení města ( má na to jako sponzor plné právo), jsem zásadně proti i přes to, že jsem jedním ze zastupitelů (Josef Herout). Rozhodně si Michal sesazení z trenéra áčka nezaslouží i za to, co pro klášterecký hokej udělal.

Odpovědi

Pepin 62

#188 Re:

2014-02-05 10:00:47

#60: pepa -  

 Josefe mas pravdu,jezdil jsem s klukama na zapasy,po kazdem kartaci sel vykon nahoru.Revokujte ten nesmysl na radnici!!!!!  Pan Michal Jager ma mou plnou podporu.Nebudou-li takovi treneri,co se obetuji,pujde sport do kytek. Josef Soukup 62.