CESKÁ PROTI SLOUCENÍ

Quoted post

Petr Pouzar

#195 Re:

2011-05-27 21:39

#192: -

Dobrý večer,

hanlivě se tady vyjadřuje jen pár osob, které jsou buďto neznámé identity anebo nepochází z naší školy. Nutno podotknout, že je jim stejnou měrou opláceno - ani jednu z těchto činností já sám nepovažuji za šťastnou.
Uvažte prosím, že v internetové diskuzi může přispívat úplně každý a i kdyby existovala možnost tyto příspěvky mazat, nebylo by to z naší strany fér. Vždyť už Voltaire pronesl: "Nesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl."
Co se vyzdvižení kvalit naší školy týče - nemyslím si, že by nebylo na místě je zmínit, pokud existují a jsou podložitelné.

S přáním hezkého večera
Petr Pouzar
zástupce studentského parlamentu GČ

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#196 Re: Re:

2011-05-27 22:20:46

#195: Petr Pouzar - Re:   

Vytváření různých žebříčků škol je vždy věc relativní - záleží na hodnotících kritériích, které zpracovatel vybere. Stačí změnit jednu položku a vyjde žebříček úplně jiný.

Souhlasím s tvrzením, že v Českých Budějovicích najdete gymnázia s lepší úrovní, než je GČ.




Nepřihlášený uživatel

#227 Re: Re: Milý Petře, byť jsem Vás neučila, je mi líto, že se tak nestalo. Byl by to challenge. Mra

2011-05-28 01:17:19

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-05-28 01:19:11


Mra

#229 Re: Re: A toto jsou graduanti našeho osmiletého gymnázia. jsme na ně hrdí!!

2011-05-28 01:22:24