Proti Romům v Otrokovicích

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#18

2013-11-07 18:52

dobrý den, koupila jsem si byt na Finančním úřadě Otrokovice, budu 25 let splácet. Už tak tu bydlí hodně romů, s kterými to tu je šílené. Když jsem byla vynadat ve 2 ráno sousedům romům, že mé děti nemůžou kvůli jejich randálu spát, že jdou do školy, tak mi vyhrožovali, že mi podřežou krk!! A Pozor-byty, ve kterých tu bydlí a pobírají dávky na bydlení, nejsou zkolaudované, takže pobírají dávky nelegálně!! ale to starostovi nevadí. Ať se ke mě starosta na 14 dní nastěhuje a má takové sousedy, jako my!! pak by se možná zamyslel nad tím, co mele, a to, že jsou bezproblémoví (zdejší romové), už by ani pan starosta nevypustil z ,,úst" !! A to chce vedle do baráku nastěhovat další?? my nemáme samoživitelky nárok na nic, na přídavky (protože jsem pracující), na bydlení, na dávky. oni mají všechno kvůli tomu, aby nebylo podezření z rasismu. A starosta je chce podporovat??? ať si je nastěhuje k sobě!! Vždyť je tu nová školka!!! vím, že vše musí jít přes starostu, a peníze dělají své, ale pokud nedostane majitel zrekonstruovaného domu souhlas města, nemůže z toho být ubytovna (není ubytovna= může si sem nastěhovat koho chce, ale daný podnájemník nedostane soc. dávky na bydlení, protože který ,,bílý občan" má 14 tisíc na pronájem bytu 2+1, jako se platí tu na finančním úřadě??!!!!!! nejde to z kapes romů, ale z nás, daňových poplatníků. A že jsou nepřizpůsobiví?? Lež!!! Přizpůsobili se absolutně výhodám našeho státu - nedělat= brát dávky. Nedáte? Udáme Vás z rasismu...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24 Re:

2013-11-07 19:15:56

#18: -

Njspíš je starosta finančne zainteresovaný, protože bys e na to dívaj jinak


Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2013-11-07 22:25:18

#18: -

Vsechny romy nejsou stejny!Tak jako bily nejsou dokonaly tak nejsou ani cigani prestan hazet vsechny do stejneho pytle!Kdyz ti to tak vadi tak bez taky na socialku!Kde si prisla k takovym castkam?Se prober!


Nepřihlášený uživatel

#79 Re:

2013-11-09 06:35:35

#18: -

Města se nikdo nebude ptát na souhlas, máte zkreslené představy o možnostech obecní samosprávy do takových záležitostí zasahovat.

Tetička

#98 Re:

2013-11-10 09:21:14

#18: -

Máte pravdu a tak příští rok,kdy budou komunální volby by měli občané Otrokovic všechny ze zastupitelstva a starostu i s místostarostou hnát bičem z úřadu v Otrokovicích!My je volíme a oni jdou proti vlastním občanům!!Proč???Ve všem jsou prachy,věřte tomu!!Zadarmo by mu to nepovolili!!!Hamba našim lidem na městském úřadě v Otrokovicích!!Chce to dát do televize,jinak bude pozdě,jak se tam budou stěhovat už nic nenaděláme!!!

 

Skyr

#100 Re: Slovensko hodlá rychle dostavět síť dálnic

2013-11-10 14:36:24