Proti Romům v Otrokovicích

Souhlasíte s nastěhováním Romů do nově opraveného panelového domu u nádraží v Otrokovicích? Chcete, aby se z Otrokovic stal další Chánov a na nádraží se utvořilo ghetto, všude byl nepořádek a vy se báli kdekoliv jít? Že ne? Pak podepište tuto petici, nejsme přece v Rompublice!

 

My, níže podepsaní vyzýváme majitele ubytovny p. Zděnka Daňka, dále vedení města (které do toho má také co mluvit, vážení!), aby nenechali zajít toto renovované, krásné město. Nestačí Vám, že zde máme tlupu bezdomovců a feťáků? Jsme jen obyčejní lidé a nechceme se bát o sebe, své blízké a svůj majetek. Nepřejeme si platit těmto nepřizpůsobivým jejich pobyt v našem městě, když jej z jiného vypudili. Nevnímejte to, prosím, jako rasismus, ovšem Romové si to zavinili sami. Ve větším seskupení jsou holt hrozbou, už nyní dělají potíže (ti, kteří bydlí nad Finančím úřadem). Prosím, otevřete své oči a nepřipusťte, aby zde zavládl strach, chaos, brutalita a bílý rasismus!


Slečna Tereza    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Slečna Tereza, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...