,,Za bezpečnější život v Havířově"

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#12

2013-08-16 20:02

Proč mám dojem, že je to k ničemu?! Sice jsem to podepsala, ale pokud vyšší místa s tím nebudou chtít něco udělat, budou petice a demonstrace stejně k ničemu. Mladí tady žít nechtějí, odcházejí a starší už s tím nic nezmůžou. Nedivila bych se, kdyby se z Havířova stal jednou nový Chánov, Most nebo Děčín.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Proč mám dojem, že je to k ničemu?! Sice jsem to podepsala, ale pokud vyšší místa s tím nebudou

2013-08-17 06:34:26

#12: -  

 Pravda, chce to přitlačit!!!


Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2013-08-17 11:06:13

#12: -

Souhlasím s tímto názorem. Mám pocit, že to je otázka času, kdy to nebude jen problém Šumbarku, Suché, ale celého Havířova...pomalu už se to děje. Souvisí s tím i otázka obsazování bytů RPG těmito nepřízpusobivými občany, protože jim platí nájmy sociálka a RPG tak má alespoň nějakou obsazenost bytů. Mnoho lidí, kteří si mohou vzít hypotéku, tak z bytu RPG raději odejdou do vlastního. A tak sluší lidé, kteří platí drahý nájem na který si musí poctivě vydělat mají za sousedy tyto povaleče, které dotuje stát a oni se nám smějí do tváří....Všechno souvisí s celkovou politickou situací v našem státě a špatně nastaveného sociálního systému.