NECHCEME FOTBALOVOU LIGU SE SLOVÁKY

Quoted post

ostnaty drot

#80 Re:

2013-03-22 21:17

#78: -

chudatka vase deti, ani nemusi nikto prist z vychodu, aby videl a pocul hulvatov, staci mi pozerat zapas Sparta-Ostrava aby som videl vykvet vasej spolocnosti, chlape asi zijes na opustenom ostrove, alebo na Marse... ale musim ta pochvalit, lebo ani ja nechcem mat s vami nic spolocne ani ligu, jedine co navrhujem je spolocny ostnaty drot, ktory by vas odizoloval od okoliteho sveta a vy si tak mohli spokojne dalej zit s pocitom, ze ste !naj! v celej galaxii... to je take ceske!!!!!

Odpovědi

Michal

#82 Re: Re:

2013-03-23 12:03:43

#80: ostnaty drot - Re:

Zas to s tím ostnatým drátem nepřeháněj. Já jsem fanoušek automobilových závodů rally a na závody na Slovensko vždycky jedu rád. I když je u vás v rally o dost slabší konkurence, závody se dají na Slovensku prožít mnohem více. Atmosféra je u vás mnohem přátelštější, je mnohem volnější pohyb diváků a nedávají se divácká místa do míst, odkud divák nic nevidí. Nesnaží se u vác nacpat sto tisíc lidí do dvou diváckých zón, za ploty odkud není vidět (jako nějakou zvěř). Diváci jsou u vás prostě bráni jako diváci a ne jako škodná. Lidé neznalí rally u vás berou jezdce jako závodníky a ne jako bohatá hovada, ohrožující životy přihlížejích. Vždycky mám radost, když přijede jezdec ze Slovenska na závody k nám. Vůbec by mi nevadilo, když by porazil všechny naše závodníky. Dokonce bych mu to vítězství přál, kdybych viděl, že si to předvedenou jízdou zaslouží.  U nás to tak přátelské není, závidí se všechno všem, nejedná se se všemi stejně a rally tady ztrácí své kouzlo.


Nepřihlášený uživatel

#89 CL CAN

2013-04-11 06:38:35

#80: ostnaty drot - Re:

tak ked chces ostnaty drot a odizolovanie ceska, a nemas rad cechov pytam sa  NA CO SI TU?