Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.

Zdeněk Říha

/ #1341

2013-01-26 16:41

A je to tady. Je 26.1.2013 léta páně 15.10hod. Ještě není sečtěno.V pondělí si pújdu vyzvednout necelých pět tisíc korun výhry za volbu prezidenta, které jsem se nezůčastnil. A to nesázím. Nekupuji losy, sportku nehraji, automaty už vůbec ne. Kdybych mněl mega vsadil bych ho. Bylo to bez rizika. Ale jak říkám výše č.1340 nevolil jsem. Zeman hodně věcí dříve posral a Schwáb. už stačil posrat a ještě hodně by toho posral. Kdybychom museli držet hubu a krok jako za komančů a museli jít volit volil bych Zemana jako nenší zlo. A ještě něco jestli se díváte na teď na televizi tak Okamura dodneška nedostal zpochybněné podpisy podporující jeho kandidatiruru aby si mohl zpětně ověřit zda ti lidé existují nebo ne, nebo je tam mohl někdo podstrčit. Kdo asi? Zkrátka to bylo od začátku ovlivněné. Proto moje neůčast. Je to zameteno pod stůl jako propuštění zločinců z vězení. Vím, že to sem nepatří, Ale předemnou nějací kolíci z TOP 000000000000 chystali nějakou slávu v Plzni či co. TOPKO běžte doprdele a lezte raději kanálama.Možná jste horší než modří ptáci. Takže Pane Smetano s velkým P obdivuji Vás za vaši odvahu postavit se naoko demokratickému zřízení tváří v tvář. Přestože jste dostal nyní už ''jen''podmínku, přesto se ozvala potrefená husa v podobě státního zástupce. Držím Vám nadále palce Zdeněk Říha Teplice