PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

Petr

/ #421 Re: Re: NESOUHLAS

2012-11-22 02:52

#6: Maryška - Re: NESOUHLAS

Zajímalo by mě, jestli takhle aktivně podepisujete petice proti válkám, nebo třeba proti účasti čechů ve válečných konfliktech. Víte třeba kolik dětí denně zemře kvuli rozmarům nějakých zbohatlických papalášů prahnoucích po ropě a nadvládě? Já jsem několikrát na rally pracoval a vždy se našli lidé, kteří jakoby bez pudu sebezáchovy stáli na místech kam bych se neodvážil ani kdyby to byly cyklistické závody. Nemluvě o těch, kteří se tlačí za páskami ohraničujícími bezpečný prostor, jako by to snad byly neprorazitelné zdi. Mimochodem neviděl jsem rally, kde by nebyly k dostání letáčky s načtnutými nebezpečnými místy a popisem, jak by si měl člověk vybrat bezpečné místo.. Nechci se zastávat pořadatelů, pokud udělali chybu, měli by být potrestáni. Ale když chcou jít moje děti na rally, tak tam jdu s nimi a najdu bezpečné místo, nebo bych tím někoho pověřil, nebo bych jim to nedovolil. Ale tahle petice je blbost, leda tak petice proti debilitě.. Rally nejsou závody na okruhu. Nikde ve světě se rally nejezdí na okruhu jako F1. A když se rally přesune z vesnic na pole, nebo do lesa, kdo zaručí, že tam z blízké vesnice nepřijdou diváci a děti? Pochybuji, že svědomití rodiče, kteří se tu rozčilují až když se neco posere. Spíš byste měli věnovat čas ke zvyšování morálky, aby měli diváci rally stejné bezpečnostní návyky, jako mají v některých zemích kde se jezdí WRC. Inteligentní a poučený člověk si umí najít bezpečné místo. Nehledě na povinnosti pořadatelů označit nebezpečná místa.. vy byste si stoupla do zatáčky? za horizont? na místo před kterým se prudce brzdí? do škarpy? teď mě ještě napadlo, co kdyby na rally hlídali policisté a každého kdo by stál blbě by zatkli a zakázali mu navštěvovat rally? když můžou zatýkat magory, kteří po sobě na fotbale hází petardy..




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...