Vyhodte Bílka

Kubowitz

/ #981 Smutná hra

2012-11-02 12:55

Nejsem zrovna fotbalový odborník, abych soudil, ale fotbal mám rád a rád si ho zahraji. Při našem dvouzápase bylo bohužel vidět, že naši nehrají fotbal, ale nohejbal, míč pořád ve vzduchu a neobratnost při zpracovávání míče byla k pláči. Kam zmizela typická česká ulička, náběhy hráčů dopředu. Čekání před brankou, jestli mi to náhodou někdo kopne není řešení. Trenér Bílek má svůj postup a svojí taktiku, nevím proč se neponaučí u konkurence, daleko horší týmy pod vedením zkušených trenérů hrají kvalitní a koukatelný fotbal. Jak psal jeden z mých předpřispěvatelů, chci vidět fotbal, kde i když prohrajem, tak vstanu a zatleskám za výkon a srdce na hřišti a můžu být hrdý na naší reprezentaci, dlouho už jsem ten pocit nezažil a doufám, že se ho dočkám. Možná by pánové z fotbalového svazu mohli angažovat nějakého cizího trenéra, který by dokázal změnit styl hry a hru oživit. Přece jenom Bílek má zažitý náš způsob hry, který je v lize a atd. Ale spousta hráčů u nás nehraje a jsou zvyklí na něco jiné. A další věc jsou hráči sami o sobě, dokud nebudou hrát jako kompaktní celek s předem danými pravidly, nikdy nevyhrajeme a neposuneme se dál.