PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY


Nepřihlášený uživatel

/ #814

2012-02-13 19:20

Tato vláda by měla odstoupit, neboť ve společnosti není vůbec oblíbená. Je sice chválihodné, že chce utahovat opasky, ale dle mého názoru je utahuje střední vrstvě. Jestliže vše zdraží, nebude se nakupovat a tím pádem se nevyberou také větší daně. Zvláště mě vadí strana TOP 09, neboť ti, na co sáhnou, tak je to do nebe volající. Zejména pan ministr Drábek, kterého pozoruji již delší dobu. Já, jako laik jsem věděla už dopředu, že se nemůže povést sloučení všech výplatních sociálních dávek do úřadů práce, protože to byla na první pohled blbost. Už z toho důvodu, že to už jednou bylo odděleno, aby lidé měli větší pohodlí a nemuseli se vláčet na jeden úřad. Jakou jsem měla škodolibou radost, že se vyplnilo mé tušení. Jediné, co panu ministru Drábkovi jde, je tvrdit, že všechno je v pořádku, ačkoli mu všichni říkají, že to v pořádku není. Mám pocit, že vláda jen tak střílí od boku a dělá nerozmyšlené kroky, které vůbec neprospívají ničemu. Další věcí je, že někteří politici jsou patolízalové, kteří se zaříkávají, jak nesnáší komunisty, ale kdyby tu vládli, byli by v prvních řadách, kteří by hrdě nesli červené prapory se srpem a kladivem. Mám na mysli lísání se do Evropské únie. Bylo toho řečeno už mnoho, ale jakmile zase ti nejchytřejší z tohoto spolku přijdou s nějakou novinkou, která ale "smrdí komunismem", už by se hlásili a tleskali, jak jsme to už tu zažili, když byli plné sály v čele s Husákem. Např. pokud jde o podpis smlouvy, přikazující nám podřídit se rozkazům o zacházení s našimi národními financemi. Už jsem zaznamenala, že se uvažuje i o tom, že by bylo dobré centrálně ovládat energetiku. Němci odstavili jadernou energetiku a po nás by to zřejmě také chtěli. Domnívám se, že toto bude mít dalekosáhlé důsledky, protože energetika je a bude v budoucnu velmi drahocenná záležitost. Jak je možné, že my, tak malá země, drancujeme naší zemi těžbou uhlí, komoditou, která není bezedná, a vyvážíme celou snad 1/3 energie do jiných států, a to snad levněji, než stojí u nás. Je vidět, že v tomto státě je něco shnilého.