Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Ach jó

/ #4195 Re: Je mi na zvarcení ...

2012-01-18 10:31

#4190: Fred - Je mi na zvarcení ...

Nápodobně, mně je zase na zvracení, když sleduji otrocky ponížené obdivné výkřiky ubožáčků, kteří nemaje vlastní rozum, ponížecky hekají na tzv. "autoritami", ať ty jsou jakékoliv. Příkladů z dějin máme více než dost: např. nadšené vítání německých okupantů pražany v roce 1939 (stačí se podívat na tehdejší filmové týdeníky), hektolitry slz nad úmrtím největšího generalissima všech dob Josipa Vissarionoviče, vraha Gottwalda, loupežného Sarka-Farku Leonida Brežněva atd. atd. Tyátr s těmito trapnými ubohostmi si BOHUŽEL(!!!) v ničem nezadá s velmi trapným tyátrem kolem Havla. Ten byl navíc ještě "vylepšen" ekologickým zaneřáděním Labe (dobře vám tak, vy potomci prušáckých fašistů!). Historické zkušenosti jasně ukazují, že s akcemi jako je přejmenování něčeho ZAVEDENÉHO je nanejvýš vhodné počkat nějakou dobu (dejme tomu cca 50 let) a pak teprve s odstupem(!) hodnotit (ne)zásluhy nebožtíka a případně po něm něco raciáonálně (tedy ne ihned a emotivně) pojmenovat.

A jen tak mimochodem: změna názvu letiště sice NAPROSTO NIC nepřinese, bude to však stát dost hodně peněz. A otázka zní, kdože tu ptákovinu bude platit? Vás 80 - 100 000 nadšenců, kteří jste pro (navzdory 10 milonům, kteří NEJSOU pro)? Nebo budete gangstersky(!) sahat do daňové peněženky všech vašich spoluobčanů, kteří s tímto velehloupým utrácením státních peněž nesouhlasí !?! Co kdybyste uspořádali mezi sebou sbírku a platili si ten špás a následné škody ze svého ?!?