Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Elen

/ #213 "buď z vás dostaneme alespoň něco a nebo to končí smrtí"

2012-01-06 17:24

Jednou mně navštívili dva velcí nabušení exekutoři. Když se jim potvrdilo, že moje situace je taková, že skutečně není co odnést bylo mi řečeno: "Nemyslete si, že z Vás nic nedostanem, takové případy končí tak, že buď z vás dostaneme alespoň něco a nebo to končí smrtí." Zarazilo mně to, nicméně jsem odpověděla, že čeho se skutečně nebojím je smrt!! Je smutné jak stát nepodporuje své občany a místo vlastenců z nich vytváří štvance!! Jak moc si přeji žít bez dluhu a čistě. Bez obavy klidně spát a svému dítěti dopřát, než li jen odmítat se slovy to nemůžeme na to nemám dost peněz. Dnes bych jednala finančně mnohem zodpovědněji a gramotněji než li v minulosti, ale v minulosti jsem nebyla dostatečně finančně, účetně a ekonomicky vzdělaná. Je to moje zodpovědnost, že jsem se do této situace dostala. Nicméně, když jsem žádala o pomoc, nikdo se se mnou nijak nebavil a minulost mně dostihla. Nevím jak to vše dopadne, jen doufám, že přijde čas, kdy se situace otočí, příležitost a lepší finanční situace mi dovolí změnit život a konečně budu moci žít a ne jen přežívat.