Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

/ #2310

2012-01-01 15:38

ten navrh na pojmenovani letiste je holy nesmyl a vsechny veci kolem to cloveka nadelaji noc humbuku.kazdy rezim ma sve klady a protiklady , ale nynejsi rezim nema co docineni s denokraci to je rezim pro par podfukaru tam nahore a pan Havel stal u zrodu tohotu BINCE. Ja cely zivot poctive pracovala potavili jsme si dum vse jsme splatili a ze jsem nemela banany a pomerance to prece neni dulezite.Co mi dal tento rezim delat za minymuma to jeste ne za8 hod.aj 9 a vice hod. Nakonec vas propusti treba 2 roky nebo 5 let pred duchodem a kdo vas zamestna ani na tom WC nemate sanci ,zakony jsou udelane tak ze vam nedaji ani odstupne a kdyz se proti tomu ohrodite vyhrozuji spolupracovnikom ,ze kdyz budu htit odstupne tak to odnesou spoluprovnici,vite cely zivot snima pracujete anevite co udelat jestl penize nebo kamaratky,ja vim ze v dnesni clovek nema byt milosrdny,ale normalni clovek zje uplne jinak jak ti zbohatlici tem na lidech nezalezi. Havel je byl taky takovy zbohatlik ,sice byl dobry dramatik ,ale meje parketa to neni ,nel vyrecnost,ale pro prakticky zivot NE.Ono by se mohlo psat ale 100 lidi 100nazoru, ale ti co maji velke posty neveri co maji male a jeste tento rezim neneuci mlade lidi ppracovat a vazit si penez proto se krade podvadi a hlavne vtech nejvisich kruzich a je to hanba. V projevu prezicenta byly vyroky nevicnivat z rady nebo foukat priti vetru treba jsem to spotne pochopila, ale to znam z mladi ,kdo chce s vlky musi nimi vyjiti.uz me to nebavi nashledanou!!!!!!!!