Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

vlasta
Nepřihlášený uživatel

/ #2160

2011-12-31 15:01

Můj důvod, proč jsem podepsala petici je jasný: Stálo by to mnoho peněz, nastal by zbytečný zmatek pro cizince atp. a navíc přejmenování  považuji za hloupý počin. Chce-li někdo pojmenovat po Havlovi něco, pak ať to navrhne. Jsem tedy proti PŘEJMENOVÁNÍ. A vůbec se mi nelíbí ten způcsob adorace (tak typický pro totalitní systém) a smutek (tři dny) v době Vánoc, kazící dětem prázdniny! Tím udělal současný systém z Havla něco takového jako byl Brežněv a havla tím opravdu spíše znectil! To si Václav Havel opravdu nezasloužil. Myslím si, že to byla dokonce pomsta někoho Havlovi -ten vyhlášený státní smutek.   Jinak se domnívám, že se Havel zasloužil o tuto valst stejně jako mnoho jiných. Jen byl nějakou dobu presidentem. Jeho autorská díla jsou pro mne propadáky, ale třeba půjdou na "dračku" :-) Přeji to všem příznivcům Havlova umění:-) Ať tedy dlouho žijí a jsou zdrávi ti lidé, kteří tvoří a udržují při životě tuto zem, kterou Václav Havel pomáhal rozložit na Česko a Slovensko. Vzpomenete si, že on začal s pomlčkou? Nu a Klaus s Mečiarem dílo načaté absurdním dramatikem Havlem dokončili. Absurdistán pokračoval až do smrti Václava Havla a věřím, že se jeho smrtí už také absurdistán umírá a že se rodí opět to, co vždy spojovalo lidi v Čechách na  Moravě a Slovensku. S havlem umřelo staré. Je dobře, že umřel už v roce 2011, v každém případě : Čest jeho památce a ať odpočívá v pokoj.