PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICE


Nepřihlášený uživatel

/ #20

2023-03-09 07:34

Ja jsem psal petici proti válce před půl rokem. Před 2 lety jsem se dotazoval na min.zdrav., kdy se oficielně omluví a vysvětlí protiprávní jednání a úřad přijme zodpovědnost, varoval jsem min.obrany, že vakcína cizí země může být dokonalým trojským koněm, že USA není náš přítel, už tehdy začala agenda, že Rusko je hrozba a chce na nás zaútočit, pochybnosti (o nyní experimentálním roztoku nikoliv vakcíně, roušky které nechraní: pláťáky, ffp1, ffp2, proti virům) byly podle aktérů agendy nesmysl, ale že budeme napadení Ruskem, to byl smysl. V idiotizovane společnosti na úrovni 30 let, 20.stol. počátku nacismu v Německu je jakýkoliv nesmysl, pokud je zaplacený, dobře protěžovány a realizovaný, nerozhoduje rozum, ale peníze, ty samotné žádný rozum nemají, takže je to jako s ohněm, dobry sluha, ale zlý pán. Lidé v pofidérní zastupitelské demokracii, fikce na řecký ideový model spravedlivého vládnutí funguje přesně jako peníze, kdo má kampaň, vyhrává volby, ačkoliv ho nikdo nezná, mafie obstará peníze na volby, zástupce lidu, ale ve skutečnosti mafie jedná v zájmu mafie a odklání jim peníze, v médiích se 1000 krát opakuje dokola, že je vše v pořádku a ten komu se to nelíbí, ten je v nepořádku a v Covidismu musí být izolován, vyhozen z práce, zrušeno mu podnikání, atd. atd., protože lidé pořád nepochopili závažnost situace, kterou lze řešit pouze odstraněním tohoto systému a to určitě nenastane v Česku, kde na to nemá nikdo odvahu a ani intelekt, tak jako Covid porazil Nejvyšší soud v USA, truckeři v Kanadě a nová agenda na Ukrajině, žádná vakcína, žádné roušky, žádný lék, lidé totiž potřebují lék proti blbosti a manipulaci. Mgr. Martin Seulbitz



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...