Uzavření škol do konce školního roku

Anonym

/ #19 Můj pohled

2020-04-08 08:55

Jsem student střední školy v posledním ročníku a neříkám, že se mi tam nechce, ale mám strach spíš o druhou stránku a to právě šíření viru enormní rychlostí a toho, že náš stát to nebude zvládat kontrolovat. Už teď to testování je mizerné, to potvrdí každý.

Ani si nedokážu představit cestování MHD, sám když někde potřebuju, tak si radši vezmu longbord a projedu se, za účelem menšího rizika pro ostatní, ale nedokázal bych, každé ráno jezdit ,přes  město do školy, kde i cesta MHD trvá hodinu.

Upřímně nejsem,ani proti promoření obyvatel. Zcela to chápu a rozumím tomu, ale teď není pravý čas to dělat. Radši bych to nechal u tempa, které je teď. Místo toho aby byli 10 000 nakažených denně a lékařství v háji. Ať to nedopadne, jak v Americe. 

A hlavně nechci ohrozit na zdraví svých přátele, kteří mají slabší imunitu a těch v mém okolí, je víc než jen míň.

Ale školství na dálku, jak funguje teď i když je na rychlo nefunguje špatně. Tak nevidím důvod, proč to tak do konce roku nenechat. Dokonce i já sám rád pomůžu svým kamarádům s učivem a to hlavně i mladším.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...