Poslanci a senátoři, zastavte Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

/ #19

2018-12-22 12:29

Zeman i Babiš mají své chyby. Kdo je nemá? Kdo na jejich místo, aby byl lepší?
Jak si představujete demokracii, když v řádných volbách zvoleným zástupcům hážete klacky pod nohy?!! Slovník některých našich rádoby celebrit a hvězdiček si nezadá se slovníkem ve IV. cenové po pár pivech prokládaných panáky. A to jim fandím! Kroutíte skutečnosti, jak se vám hodí. Do záhlaví článků vybíráte nejhorší fotky, co ulovíte. Pracovala jsem v Praze ve velkých firmách jako "kancelářská" . "Stmelování" se provádělo v putykách a vítěz se měřil výdrží a spotřebou chlastu. A vy chcete podsouvat Zemanovi pití?! Na Kalouskovi vám nevadí. Zdravotní stav a podvody "knížete" taky ne. Bodeť! On má tu "zlatou korunku" a tak se v jeho blízkosti třepete láskou!!! Takových už bylo! A byli to největší zrádci národa!!! Jeho sprosťárny, podvody celých skoro 30 let, kdy stát a nás všechny obírá o miliony, zdravotní stav, žblepty, kterým nikdo pořádně nerozumí, platy, které bere za "rozjímání", to všechno je MILÉ, že?!
Narazila jsem na dobrý nápad a jsem plně pro!!
-----------------------------------------
Kytarista kapely KISS Ace Frehley tento týden prohlásil, že by všichni Američané buď měli podporovat Donalda Trumpa, nebo zvážit migraci do jiné země.

Hudebník řekl, že se obyčejně do politiky neplete, ale že ho znechutili lidé, kteří se trefují do vlády.