Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Evropan

/ #14114 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-07-10 09:35

#14113: Čech z Prahy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nazdar Čípku z Prdele, tak pro tebe jsou zásadní informace z "bloku proti islamizaci" fanatika Konývky? No tak to je to s tebou horší, než jsem čekal. Tomu snad sám nemůžeš věřit, že ten poťapaný profesor, co jezdí po Staroměstském náměstí v převleku za islamistu, může něco myslet vážně. Ostatně nejsou pro tebe všichni vysokoškolští profesoři sluníčkáři? A nebo někdo je a někdo není? Tak to by mě fakt zajímalo, kde máš hranici.

Kdo se ptá daňových poplatníků, jestli tu chtějí islámisty živit? No nikdo. O tom to právě je. Můj názor je takový, že islamista patří do vězení a do své země, ale pomáhat bychom měli uprchlíkům jak před radikálními islamisty, se kterými si snad mezinárodní kolalice pod vedením USA poradí, tak před fanatikem Al-Asádem, kterého podporuje další diktátor Putler. Ti mají na svědomí daleko největší počet zavražděných lidí, kam se na ně hrabe Daeš, nebo-li islámský stát. Ale jsme v demokratické společnosti, takže než chovanec ministerstva vnitra prohlásí, že bude raději platit pokuty, měl by se občanů zeptat, jestli přeci jen nechtějí těmto lidem v nouzi pomoci. Pomáhali jsme nejednou, ale nejvíce v době Balkánské války, kdy muslimové z Bosny a Kosova utíkali před hordami pravoslavných Srbů, kteří vraždili a znásilňovali na počkání. Jako bych tu viděl podobu s tvými islámisty. Tehdy s tím žádný problém nebyl, ale to byl prezidentem pan Václav Havel, jediný skutečný prezident samostatných Čech. Toho se za prezidentování současného opilce a lháře těžko můžeme dočkat. Já vím, a mrzí mě, že to tak je.