Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #12840 Re: Re: Re: Re: Proč se naši lékaři vrací z německých nemocnic??!!

2017-01-31 12:14

#12836: Evropan - Re: Re: Re: Proč se naši lékaři vrací z německých nemocnic??!!  

Já nevidím že by Rusko páchalo něco zlé já vidím jen G.Sorose,Rodschilda,páchat teror na národech.A Rusko nikomu nevyhrožuje nikde sem nic neviděl a pokud myslite ty h..... od Novinek a ČT a TV tak to je Maistriem plný lží.A jaká biatlonová královna žádná néni jen loutka.Poslední dobou se už ukazuje jak nám media lžou jak o utocích na Ukrajině co dotoval Soros a na Ukrajině, sou Anglicky hovořící lidé a žoldáci, a IS jednotky které dotuje Porošenko a zbrojí.A všichni na tehle petici sou vlastenci takže s takovíma proruskýma kecma jdete někam.A nekopirujte to co jsem psal nemáte vlastni názor.A lež byla zabiti Ruskeho velvyslance v Turecku fake s hercem toho je v TV tolik fake vysíláni že jen se smějí jen hlupáci věří bludu.Vše je to divadlo jak Britanie,Francie,Syrie,Turecko,atd nikdo mrtev néni herci prostě!!!Aby media měla co vysílat :-D prasstituti prostě jak řekl Fico.Pachatel terorista je Vláda a media!!!! 

Důkaz, že hlavní proud médií je zhotovení zprávou pro propagandistických důvodů:

VICE- FOX News - a všechny ostatní zpravodajské agentury - jsou "právnickými osobami" a mohou legálně lhát své diváky ;
VICE-New York Times otevřeně přiznává, MSM příběhy jsou napsaný v Bílém domě ;

JAK VÁM MEDIA MAŽOU MED KOLEM HUBY DIVADLO V UNIKLÉM VIDEU 

Představený vůz bombardování / nálety na civilisty v Iráku, Červeného půlměsíce? (New unikly video!)
VICE-Představený vůz bombardování / nálety na civilisty v Iráku, Červeného půlměsíce? (New unikly video!)