Týdny občanského neklidu

Vlastenec

/ #1834 Re: Re: Re:

2016-11-18 22:24

#1832: Dan Mach - Re: Re:  

 Já byl na několika Okamurových demonstracích a na žádné nedošlo ze strany demonstrantů na žádné problémy, zato ty vždycky vyvolali agresivní sluníčkářští primitivové, kteří se vždy jako posedlí nalepí na naši demonstraci a snaží se dostat skrz policejní kordon a vyvolat tak za každou cenu střet. Ale co se bavit s člověkem, který má tak zvrácené hodnoty, že rychlá mluva je pro něj horší jak napadání demonstrantů ze zálohy nebo cílené sedání do cesty nahlášeným pochodům a rvaní se s policisty, kteří je po několikátém opětovném vyzvání odvedli násilím. Já vím, pro vás méně chápavé je rychlá mluva nejtěžší zločin, protože nestačíte pochytávat, co vlastně řečník říká. Ale za to Okamura nemůže, že jeho projevům přihlížejí i lidé s vyhuleným mozkem. Tolik frustrace a nenávisti, kolik jsem viděl v obličejích těch zoufalých, dredatých trosek, jsem doposud neviděl. Vlastně když nad tím tak přemýšlím, je mi jich tak trochu líto. Není to jistě žádný med trpět takovou posedlostí. Tím, že pravidelně konáme naše demonstrace, jim prokazujeme velkou službu, když jsou na nás tak závislí. Co by si jinak ti ubožáčci počali, kdyby si nemohli zahulákat na "nácky", že?