Petice proti pausalizaci romskeho problemu

Chce se mi blít Velebnosti

/ #45 NESKUTEČNÉ

2011-11-23 00:12

Zajímavá petice,Bylo by potřeba zorganizovat protipetici :-)Výsledek je již ted jasný.
Jen pro zajímavost.Dvakrát mi bylo vykradeno auto.Pachatelé dopadeni a HLE! Kdopak asi,Skončili bez trestu.Dvakráte odcizeno kolo v nemalé hodnotě a HLE! No tak,Vážně si myslíte,že se změníte?O co Vám jde?O to aby Vám zůstaly sociální dávky?Na ty za chvíli nebude!Takže ,to zkoušíte s myšlenkou samostatného státu.Proboha,větší anarchii si neumím ani představit.Vždyt jste závislí na MAJORITNÍ většině,která Vás svými daněmi živí,šatí a spoustu dalších věcí.Vy chcete pracovat?Co VZDĚLÁNÍ? I při sebevětši snaze to už NELZE dohnat!!!!!!!Píše se rok 2011 kdy technologie jsou na takovém pokroku,kdy vyžadují kolikrát inženýrské znalosti,natož tak znalosti z doby kamenné!!!Uf ,jsem se vytočil.
Prostě si neumím představit "člověka" který svým genetickým "fondem" je v době kamenné.Proto se Vám vymýšlí různé kurzy atd atd.I kdyby jste měli doktoráty z.......... tanců nebude Vám to nic platné.Historie jasně ukázala co a jak.
A propos.Nebude to zase tak dlouho trvat a zhynete na nemoci.Kolimz Vás je očkováno?Hm?Pravidelná lékařská péče?Kolik z Vás roznáší nebezpečné choroby?