Petice proti pausalizaci romskeho problemu


Nepřihlášený uživatel

#26

2011-11-18 21:57

Puvodne jsem petici podepsat nechtel protoze prvni dva odstavce nejsou dle meho nazoru dobre stylizovany.Presvedcily mne az posledni dva odstavce petice a na jejich zaklade jsem petici podepsal,protoze se ztotoZnuji s nazorem,ze nektere protiromske nalady jsou umele vyvolany a v zasadnim problemem dnesni CR je zbytecna medializace vseho ceho de dopusti Romove a nasledna pausalizace i kdyz naoko je tato popirana.

Nepřihlášený uživatel

#27 můj názor

2011-11-18 23:55

všicni co si ted přečtete muj přispěvek se zamislete jestli náhodou nemám pravdu! TADY UŽ NEJDE JEN O ROMY,TADY UŽ JDE I O JINOU ETNIKU,MĚLI BI JIT VŠICHNI DO ULIC A PROTESTOVAT PROTI TYHLE ZKORUMPOVANE VLADĚ PROTESTOVAT,NECHAT TO VYHÁZET A JAKO NA 1 MÍSTĚ SESADIT NAŠEHO PREZIDENTA PROTOŽE ON NEDĚLA NIC PRO NAS JEN PŘIHLIŽI JAK NAS TADY UTISKUJI ALE I JINE NARODNI MENŠINY,TAKOVY PRESIDENT TAK TO RADŠI ŽADNEJ,JE MU JEDNO ŽE NEJSME CHRANĚNY NIKYM,JE TO TADY STEJNE JAKO ZA SUDETY.PRYČ S KLAUSEM NIC DOBRYHO PRO NÁS NEDĚLA ANI NEUDĚLA.TO JE MŮJ NÁZOR!

Nepřihlášený uživatel

#28

2011-11-19 00:07

pric z rasizmem jsme si vsichni rovni ad nas neodsuzujou jsme jeste vic nez voni

Nepřihlášený uživatel

#29 můj nazor

2011-11-19 00:09

pryč s nečasem a celou vladou,20 let si utahujeme opasky,ja už nemam co utahnout,to nam slibovali svobodu,demokracii a prdlajs!mi jsme ted ten nejchudši stat na mapě víte o tom?

Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2011-11-19 03:29

#1: -  

 nemyslim si, ze vas postoj je spatny, pokud chcete hovorit o druhe, te neprizpusobive, strane, ale pokud by rad nekdo hovoril o te dobre, slusne, strane, tak o tom ta petice je, aby se kazdy slusny Rom zastal SAM SEBE


Nepřihlášený uživatel

#31

2011-11-19 05:59

Sem rad ze se neco zabalo dit ...

Nepřihlášený uživatel

#32

2011-11-19 06:31

Sme svami ..m

Nepřihlášený uživatel

#33

2011-11-19 10:34

jeto hrozne ze nasem state to tak dopadlo,

Nepřihlášený uživatel

#34

2011-11-19 15:02

naprosto sohlasím,líp bych to nedefinoval jdu do toho svámi.Protože co si budeme povídat ať jsme jakýkoliv pořád se bílí na nás koukají přes prsty.Když se nám daří tak už krademe,ale vím že to je povahou kažého člověka a i dobou v které žijeme protože lidé se nemají dobře tak to musí někdo jakoby odnést třeba romové.Měly by se bílí do romů trochu vžít jak by bylo jim kdyby byli na ty slabší straně?a ten silnější by se jen oháněl jakou má sílu mě také ublížil bílej a mám snad nenávidět celou bílou společnost?Je to v jednotlivcích přeci.Díky Bohu za ty zákony které máme protože přes noc by bílí udělaly trestnou výpravu a povraždily nás, jenom proto že jsme trochu tmavší.Máme si odpouštět navzájem a pomáhat jeden druhému a pak to mezi náma bude fungovat.Mějme trpělivost jeden k druhýmu a pracujme na vztazích a nenadávejme jenom.Protože na jedné i druhé straně chybí Láska někomu víc někomu míň.

Nepřihlášený uživatel

#35

2011-11-19 15:08

Jsem zásadně proti rasizmu!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#36

2011-11-19 15:12

pravda zvitezi

Nepřihlášený uživatel

#37

2011-11-19 15:29

NENI CO DODAT I JA TO TAK CITIM JAK JE PSANO V PETICI

Nepřihlášený uživatel

#38

2011-11-19 19:59

mam s toho vseho strach
Gypsy fromToronto

#39

2011-11-20 11:05

Naleznete v sobe LASKU a davejte ji vsem kolem sebe. Nebot vy jste my a vsichni jsme jeden.
Jestlize ji clovek v sobe nema tak nema rad lidi kolem sebe (napr.Romy). Je mi lito tech lidi, kteri nemaji v sobe LASKU ale necim se nakrmit musi, tak se krmi Nenavisti. Ubozaci
PS: s petici plne souhlasim,,,je to spravne podany s Laskou a Spravedlnosti,,,o nic vic nam nejde!!!. Acon Devleha Romale


Nepřihlášený uživatel

#40

2011-11-20 11:33

jeto hrozny co se deje v cechach na cikanech chteji nas vytlacit zcech vzyt jsme taky cesi tady jsme se narodily tak kam mame jit

Nepřihlášený uživatel

#41 Re:

2011-11-21 02:34

#17: Lenka Vránová -  

 Moc krásně napsaný! Kéž by takto smýšlejících lidí bylo vííííc!


Nepřihlášený uživatel

#42

2011-11-22 11:31

Podporuji vše,co obhajuje slušné romy !!.

Nepřihlášený uživatel

#43

2011-11-22 15:34

Je na čase se postavit hlavně za naše děti a hlavně za ty slušny kteři chcou aby jejich děti něčeho dosahli a měli vzdělani ,ale jestli to pujde touto cestou tak spravna vychova i vzdělani jim je na nic .Diky těm kteři maji snahu to nějak změnit i když tomu nevěřim .SORY.

Nepřihlášený uživatel

#44 Re: DRAHOMIR

2011-11-22 15:53

#43: -

musis zacit verit v dobro a divat se na sve okoli tak nejak lidsky a vsimat si predevsim lidskych hodnot ktere by meli prevysovat nenavist rasizmus extremismuz a dalsi negativa to te vystreli na nejvyssi zebricky vsech hodnot

Chce se mi blít Velebnosti

#45 NESKUTEČNÉ

2011-11-23 00:12

Zajímavá petice,Bylo by potřeba zorganizovat protipetici :-)Výsledek je již ted jasný.
Jen pro zajímavost.Dvakrát mi bylo vykradeno auto.Pachatelé dopadeni a HLE! Kdopak asi,Skončili bez trestu.Dvakráte odcizeno kolo v nemalé hodnotě a HLE! No tak,Vážně si myslíte,že se změníte?O co Vám jde?O to aby Vám zůstaly sociální dávky?Na ty za chvíli nebude!Takže ,to zkoušíte s myšlenkou samostatného státu.Proboha,větší anarchii si neumím ani představit.Vždyt jste závislí na MAJORITNÍ většině,která Vás svými daněmi živí,šatí a spoustu dalších věcí.Vy chcete pracovat?Co VZDĚLÁNÍ? I při sebevětši snaze to už NELZE dohnat!!!!!!!Píše se rok 2011 kdy technologie jsou na takovém pokroku,kdy vyžadují kolikrát inženýrské znalosti,natož tak znalosti z doby kamenné!!!Uf ,jsem se vytočil.
Prostě si neumím představit "člověka" který svým genetickým "fondem" je v době kamenné.Proto se Vám vymýšlí různé kurzy atd atd.I kdyby jste měli doktoráty z.......... tanců nebude Vám to nic platné.Historie jasně ukázala co a jak.
A propos.Nebude to zase tak dlouho trvat a zhynete na nemoci.Kolimz Vás je očkováno?Hm?Pravidelná lékařská péče?Kolik z Vás roznáší nebezpečné choroby?
Kelly

#47 Re: NESKUTEČNÉ

2011-11-23 02:18

#45: Chce se mi blít Velebnosti - NESKUTEČNÉ

Koukám že jsi úplně bokem a popletl jsi si adresy protože to co tu píšeš bys měl psát panu Kohoutovi a jemu podobnými takže přehoď výhybku nejsme na stejné koleji. Jestli se Ti chce blejt bude mi potešením když si pobliješ počítač aspoň nebudu muset číst ty sračky co s Tebe lezou. Když si Tě tak představuji jak vypadáš tak se mi vybaví jen jedno,fekální vůz. Pro méně chápavé ( mezi které Tě počítám ) je to auto na hovna !


Nepřihlášený uživatel

#48

2011-11-23 02:20

Nejsem Romka a mám americké občanství, ale plně souhlasím s obsahem petici.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-11-23 11:59



Nepřihlášený uživatel

#50 Proberte Se

2011-11-23 12:06