Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

Horal

/ #116 Re: Re:

2016-09-25 06:31

#106: Volič - Re:  

Z vašeho příspěvku souhlasím s každou větou.  Já doufám, že to postupně křachne jak v Německu, tak už to začíná vřít i v Dánsku a v Holandsku. I ve Francii, už jsou lidé doslova nasraní na politiku své vlády a Bruselu. jen ti Švédové - ty nemohu pochopit. Ale sami na to dojedou. Tady spolupracujeme se Saskou Pegidou a mohu říct, že ti primitivové, kteří se tu projevovali nedaleko na koupalištích a obtěžovali dívky, už tam nepáchnou. Už z ní mají strach, protože jednomu přičmoudlému hajzlovi tam ostří hoši zlámali dva prsty na každé ruce a odvezli ho zpět do tábora pro výstrahu ostatním.  Tady už se vžil i pozdrav Merkel muss weg! Místo obligátního. AFD také posiluje, takže musí to začít v samotnéím Německu, čemuž držím palce. Německo se už dvakrát snažilo zničit svět, jenže nyní se to té mrše Merkel a tomu alkoholikovi Junkerovi nepodaří.  Ti už patří před soud!!! Soudní lidé už se tu spojili a máme tu jakousi pohraniční domobranu... proti tomu středověku a islámskému primitivizmu. Jsem hrdý na to, že jsem nazýván xenofobem a nestydím se za to.