Založení strany

Aleš Žižlavský
Autor této petice

/ #84 Jann

2011-10-19 05:33

Napsal:
No nevím, nevím, aby se taky nezvrtli až dostanou tu sumu prachů a to za vymýšlení bláblů jako ostatní.

Moc jsem tomuto příspěvku nevěnoval pozornost,ale je vidět,jak se přemýšlí.Je to tak,za vším jsou vidět peníze.Největší bolest dneška.
Ono řídit takový podnik,jako je stát se asi bez peněz nedá.Zatím to jde a dělám to proto,abych poznal lidi,kteří do toho jdou.A abych přesvědčil veřejnost o upřímnosti.Problém je,že dneska veřejnost nevěří upřímným,je to v dnešní době podezřelé.Ani se nedivím,nejvíc vydělávají podvodníci na upřímnosti.Chci to změnit a přesvědčovat,a řeknu vám,že už jsem z toho taky unavený,nevím jak dál.Čekám proto na první schůzku,abychom si zadali pravidla další práce a s těmi vystupovali na veřejnosti.
Mrzí mě,že lidi nechtějí podepsat petici,ve které o nic nejde.Kdyby to už byla strana,tak bych se nedivil,ale petice,to nic nestojí.Ani nejsou ochotni přeposlat email,snad se stydí či co.Je to v té společnosti úplně pokažené a náprava bude asi hodně těžká.Důvěra lidí je zdevastovaná.A za to všechno může podle mě jediný člověk s velkou schopností přesvědčovat,který na tom nakonec nejvíc vydělal.
Tak nezbývá,než pokračovat v započaté práci,snad občany o naší upřímnosti přesvědčíme.