Petice proti vyhlášce města Říčany - Povinné náhubky pro psy

Antonín

/ #71

2016-03-12 19:43

Dobrý večer všem. Některé argumenty zde píšících lidí jsou absolutně zcestné. Náhubek asi těžko zabrání tomu, že se budou hromadit psí exkrementy v ulicích. To je jen a jen chyba páníčků. Dále bych chtěl říci, že psa vlastním a už několikrát byl napadem cizími psy, většinou jezevčíky nebo kříženci (voříšky). Ať jsem hledal v seznamu vyhlášených plemen, jak jsem hledal, nenašel jsem ani jednu rasu, která stojí za útokem na mého psa. Proto požaduji pro zapsání alespoň: jezevčíka, knírače, zlatého retrívra a pudla do seznamu nebezpečných plemen! Další fakt je, že "bojová plemena" jsou většinou v rukou zkušených majitelů, tudíž riziko kolize s těmito plemeny je velmi malá neboť pejsci jsou alespoň dle mých zkušeností dobře vychovaní. Ovšem na druhou stranu máte pravdu, že se svým pejskem mám občas strach, když potkáme většího psa, který jen tak volně pobíhá. A v neposlední řadě se chci zeptat, jak je to s hracími automaty, které v referendu skončili myslím, že na prvním místě. Všude ve městě totiž tyhlety automaty jsou a to je problém... Hlavně, že se řeší náhubky. Doufám, že ve volbách si už říčaňáci konečně zvolí někoho normálnějšího než je moderátor, který v zákulisí dělá víc škody než užitku a navenek je to beránek Boží. Bohužel o inteligenci některých lidí zde žijících (potenciálních voličů), mám veliké pochyby... Má úcta.