Založení strany


Nepřihlášený uživatel

/ #65

2011-10-07 23:29

Vážený pane Žižlavský,
přestože Vaše iniciativa pro někoho může vypadat jako donkichotství, nemyslím si to. Může to být dlouhá cesta, ale je správná. Z malého pramínku se může stát potůček, do kterého se vleje další, třeba bude pohlcen řekou... Kdo ví. Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Ten bordel 21 let po revoluci je nehorázný. Korupcí doháníme mílovými kroky Ukrajinu. Osobně jsem v 89 zvonil klíčema v euforii, ale takhle jsem si to tedy nepředstavoval. Přesto revoluci nikdy neodsoudím, protože starý režim byl špatný. Leč obsahoval některé dobré prvky, které jsme šmahem zavrhli a naopak ze západní společnosti přebrali ty negativní. Ovšem veřejná rozkrádačka ve velkém v režii ODS, ČSSD, KDU a dalších ( v podstatě platí, že kdo se tam dostane, začne )už můj vkus opravdu přesahuje. Nejhorší na tom, je, že už je společnost prostoupena horizontálně i vertikálně na všech i komunálních úrovních. Jsem pravicový volič, konzervativní člověk. Volil jsem ODA,US,zelené, nyní TOP. Pan Kalousek mne však totálně rozhodil větou " Boj proti korupci není vlajkovou lodí TOP 09 ". Nyní NENÍ KOHO VOLIT. Proto vítám každou iniciativu, každý vánek, který by to posunul. Pokusím se sehnat další zhnusené kolegy. Ať se Vám ( nám ) daří. S pozdravem Aulehla