OTŘESNÝ PŘÍPAD ŠIKANY - SPŠ TŘEBEŠÍN, PRAHA 10

STUDENT

/ #16 Prosím přečíst!!

2016-02-16 21:28

Paní Kubíková by za to rozhodně pikat neměla. Já dokážu pochopit, že z poza televize je každej z vás nejlepší řešitel problému, který je o všem stoprocentně informován. K informovanosti mu stačí Blesk, kterej parazituje na smrti člověka, ze které si udělal životní příběh a je to! Pikat by za to měl ředitel, kterej se schovává jak bačkora a nikdy pro tu školu nic neudělal (ps: možná něco málo, nechci mu křivdit, ale dle mého přesvědčení to tak je)!! Všechno tady na té škole dělá pani Kubíková, všechno!! Každopádně škola ty grázly měla vyhodit hned a nic by se tu dnes řešit nemuselo, to byla chyba. Ale pani Kubíková by za tohle potrestaná být neměla, ta teda ne! Jsem pro zavedení rákosek, protože ta touha předvést se, která přímo číší z některých žáků je orpavdu nesnesitelná. Jsem studentem této školy a z informací co mám jinde je naše škola zlatá, zlatá. Mimo těch deseti zločinců, totiž chodí na školu většinou, chytří a rozumní žáci...to co se děje třeba na Krbu, to by ani nidko z vás slyšet nechtěl. Prosím počkejte si na verdikt inspekce a policie, než začnete soudit, protože kdo jste aby jste soudili, kdo .. ??