Petice za zachování Tower Clubu v Uherském Hradišti

ON_RusH

/ #11 Re:

2016-01-26 19:50

#5: Lidka -  

  Aha,a jak víte že to jsou děti?Když jsem to podepsal,tak jsem sice uvedl jméno,ale nikde jsem nenapsal kolik mi je.A navíc půlka lidí to podepsala anonymně.A pokud to zavřou tak co?Přijdeme o oblíbený klub,ale neznamená to že přestaneme chodit ven.Najdeme si jiný klub.Nám jde ale o to že tenhle je nejlepší v okolí,proto to podepisujeme.Jestli si myslíte že když zavřou Tower,tak děti přestanou chlastat a pařit,tak se pletete,budou chlastat a pařit někde jinde.I kdyby zavřeli všechny kluby v UH i okolí,tak stejně nepřestanou.A navíc co je vám po tom,starejte se o své děti a vzpomeňte si na to co jste v mládí dělali vy.Jsme pořád stejní,jenom je nás víc.Já v Tower klubu sice nikdy nebyl(ani v žádném jiném klubu),ale plánoval jsem tam zajít s přáteli na oslavu konce školního roku,na jejich narozeniny apod.A ne proto abych se tam ožral,ale proto abych se pobavil s přáteli,líp je poznal,seznámil se s novými lidmi,a taky proto abych jen neseděl doma jako každý jiný den.Všichni co znám tak říkají že je to nejlepší klub v okolí.Proto jsem chtěl jít právě tam,proto jsem petici podepsal.Jestli chcete aby děti přestaly chlastat,bavit se a jen seděly doma,tak se postarejte o to,aby se zavřely všechny kluby,hospody,restaurace,a aby si alkohol nemohli koupit ani v obchodě.A nebo se prostě starejte o své vlastní děti,nechte je zavřené doma a nepouštějte je ven.Tím že nám chtějí vzít náš oblíbený klub,nám kradou zábavu,kradou nám odpočinek,kradou jednu z věcí kvůli které jenom nesedíme doma,kradou nám duši.A my si naši duši jen tak vzít nenecháme.A mimochodem,co děláte tady na stránkách na kterých je tato petice.Taky jste chtěla podepsat?Pokud ne tak vypadněte,nemáte tu co dělat.A já jasně vidím že ne.Petice je jediná věc co máme.Klub se oficiálně zavírá,tak neříkejte ať ho zavřou když to dělají.My se do vašich věcí nesereme tak se neserte do našich.Petice je tu pro ty co chtějí aby zůstal otevřený,což vy nejste,tak běžte vaše nesmyslné názory vyjadřovat někam kde někoho zajímají.Protože nevím jak ostatním,ale mě je ten váš ignorantský názor u prdele