Petice za zachování Tower Clubu v Uherském Hradišti

Mario Abdulah Keck

#1 DJ MIRRIXX SUX

2016-01-26 16:47

Myslím si, že by se tento DJ měl jít zastřelit! 

Ronie

#2

2016-01-26 17:08

Patrik Vrbovský? :D jako vážně? lidi vy jste debilní


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: DJ MIRRIXX SUX

2016-01-26 17:12

#1: Mario Abdulah Keck - DJ MIRRIXX SUX 

 Rádoby DJ který stáhne něčí playlist a dává do toho dva základní efekty... Doufam že tower zavřou.


Nepřihlášený uživatel

#4

2016-01-26 17:43

já to pikenko milujem
Lidka

#5

2016-01-26 19:06

Ale když si všimnete, podepisujou to samé děti. Zavřít!


Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2016-01-26 19:10

#5: Lidka -  

 Přesně tak!

Dominik Večeřa

#7 Re:

2016-01-26 19:16

#5: Lidka -  

No a? to všichni chcete aby ty děti seděli raději u počítače? už se kurva rozhodněte co chcete? -_-

 

Otakar Brázdil
Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2016-01-26 19:16

#5: Lidka -  

 jediné dítě jsi ty a co ti na tomjako vadí když je studenská tak co tobě to může být u řitě!!

 

Aless Capparelli

#9

2016-01-26 19:22

Mislím si že by se towerek rušit neměl jste jen banda závistivých hlupáků... Nejlepší kalbičky vždycky na toweru :* Na studentské zapijeme tuto srcervoucí zprávu

pravopis

#10 Re:

2016-01-26 19:33

ON_RusH

#11 Re:

2016-01-26 19:50

#5: Lidka -  

  Aha,a jak víte že to jsou děti?Když jsem to podepsal,tak jsem sice uvedl jméno,ale nikde jsem nenapsal kolik mi je.A navíc půlka lidí to podepsala anonymně.A pokud to zavřou tak co?Přijdeme o oblíbený klub,ale neznamená to že přestaneme chodit ven.Najdeme si jiný klub.Nám jde ale o to že tenhle je nejlepší v okolí,proto to podepisujeme.Jestli si myslíte že když zavřou Tower,tak děti přestanou chlastat a pařit,tak se pletete,budou chlastat a pařit někde jinde.I kdyby zavřeli všechny kluby v UH i okolí,tak stejně nepřestanou.A navíc co je vám po tom,starejte se o své děti a vzpomeňte si na to co jste v mládí dělali vy.Jsme pořád stejní,jenom je nás víc.Já v Tower klubu sice nikdy nebyl(ani v žádném jiném klubu),ale plánoval jsem tam zajít s přáteli na oslavu konce školního roku,na jejich narozeniny apod.A ne proto abych se tam ožral,ale proto abych se pobavil s přáteli,líp je poznal,seznámil se s novými lidmi,a taky proto abych jen neseděl doma jako každý jiný den.Všichni co znám tak říkají že je to nejlepší klub v okolí.Proto jsem chtěl jít právě tam,proto jsem petici podepsal.Jestli chcete aby děti přestaly chlastat,bavit se a jen seděly doma,tak se postarejte o to,aby se zavřely všechny kluby,hospody,restaurace,a aby si alkohol nemohli koupit ani v obchodě.A nebo se prostě starejte o své vlastní děti,nechte je zavřené doma a nepouštějte je ven.Tím že nám chtějí vzít náš oblíbený klub,nám kradou zábavu,kradou nám odpočinek,kradou jednu z věcí kvůli které jenom nesedíme doma,kradou nám duši.A my si naši duši jen tak vzít nenecháme.A mimochodem,co děláte tady na stránkách na kterých je tato petice.Taky jste chtěla podepsat?Pokud ne tak vypadněte,nemáte tu co dělat.A já jasně vidím že ne.Petice je jediná věc co máme.Klub se oficiálně zavírá,tak neříkejte ať ho zavřou když to dělají.My se do vašich věcí nesereme tak se neserte do našich.Petice je tu pro ty co chtějí aby zůstal otevřený,což vy nejste,tak běžte vaše nesmyslné názory vyjadřovat někam kde někoho zajímají.Protože nevím jak ostatním,ale mě je ten váš ignorantský názor u prdele

smradoch

#12 Re: Re:

2016-01-26 20:07

#11: ON_RusH - Re:  

 Horí sračku jsem nečetl,řešíte hovno

Anonym

#13

2016-01-26 20:10

Zbytečná petice, která se zakládá zbytečně. I kdyby měla určený počet podpisů, tak kdyby se poslala na vedení města, pouze se smete ze stolu... Jooo, hold za některé věci se platí. Aspoň že určitý člověk dodržel slovo a mrknul se danému klubu na zoubek a raz dva končí :-) . Tady jde vidět, že mít kontakty na zlaté lidi se ve větší míře vyplácí.

Mozkomor

#14 Zavřít a hned

2016-01-26 20:18

Zavřít a hned, dost škody a problémů bylo uděláno. Děkuji městu za tento krok.

Führer

#15 Já bych to zrušil

2016-01-26 20:26

pro dobro všech!

Bauch

#16 ZRUŠIT

2016-01-27 07:53

Zruste to, aspoň to vymýtí ty zasraný děcka co maji sotva občanku a nemají tam co dělat. Vidět v Hradišti ty najetý a opilý děcka je fakt k zeblití..

lena

#17 nerusit!

2016-01-27 12:01

Máme sedet doma na zadku? Jediný schopný klub v hradišti. Rozhodne nerusit.! 


#18

2016-01-27 12:08

Tuhle petici založil člověk ,který trpí puberťáckým syndromem i když studuje vysokou školu. Trapné příspěvky nebo jména je výplod jeho debilních kamarádů.Proto bych tuhle petici nebral vážně ,stejně je k ničemu. Tower byl a ještě je dobrý klub ,ze tam chodí děcka ,ty chodí všude i na NO.6. Když jste byli děcka taky jste chodili na Jamu ,Barziko nebo Flamingo. Komentář ,že MIRIX neumí hrát je určitě od typka ,který je určitě profi Dj a dělá vlastní sety. Když se podivu na Djs v jakémkoliv klubu tak nikdo nehraje live. Na NO.6 hrajou komerční disco sracky ,na Míru zas hip-hop ,nicmene ti borci za tim mixem pouští jen tracky z notebooku ani nemají vlastní set.


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Re:

2016-01-27 12:48

#7: Dominik Večeřa - Re:  

 hej pořád lepší za pc než s alkoholem :D

DJ MIRIX REVIVAL

#20 Re:

2016-01-27 13:44

#18: Já -  

 Takže správný DJ nemixuje tracky na míste ale jenom jede předpřipravený set a tím se liší od lidí, "co jenom hrajou písničky"? Díky za vysvětlení, dlouho jsem v tom tápal a myslel jsem si, že práve DJ má míchat hudbu na místě

Myslis ze kdyz zruší klub tak uz nebudou? Půjdou jinam.

#21 Re: ZRUŠIT

2016-01-27 15:32

Barack Obama

#22 Tower

2016-01-27 17:02

Tak co dámy a pánové, co by jste si přáli místo tohoto klubu?

David Rath

#23 Tower

2016-01-27 17:17

Bylo by možné zřídit zde vinotéku?

Karel Schwarzenberg

#24 Tower

2016-01-27 17:24

Navrhuji místnost pro spánek, ten je důležitý. 

Miloš Zeman

#25 Tower

2016-01-27 17:29

Kalašnikov, jedině továrnu na Kalašnikov!