Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Marek Malý

/ #109 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: doplnění

2015-10-30 22:22

#108: bábrlinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: doplnění 

Velevážená bábrlinko, já se zde k oné kauze mohu vyjadřovat jak uznám za vhodné stejně jako Vy a domníváte-li se, že o celé věci vím prdlačku je to holt Váš názor a já o tom s Vámi nehodlám polemizovat. Z Vás zatím též nevypadla jediná relevantní konkrétní informace k věci, tudíž se na mne doufám nebudete zlobit, když si o Vás budu prozatím myslet totéž. Samozřejmě budu jen velmi mile překvapen a svůj názor si rád poopravím stanete-li se velmi ale velmi světlou výjimkou v rámci zde exhibujících anti-Bálkovců a podělíte se se mnou a ostatními případnými čtenáři o Váš, názor na tuto ZOO-kauzu a hlavně o ta zcela konkrétní fakta na jejichž základě jste si ten svůj názor vytvořila. Jinak velmi nerad se opakuji, ale pro smysluplnost našeho dialogu to zřejmě bude nezbytné, takže ještě jednou, nesouhlasíte-li s něčím, co jsem zde napsal zkuste být  laskavě konkrétní a pokuste se svůj nesouhlas nějak racionálně zdůvodnit. Též už jsem zde několikrát zmiňoval, že nebýt některých Vašich, vesměs anonymních,  „kolegů“/“kolegyň“ ani by mne nenapadlo sem psát nějaký komentář. Dále s triviálním faktem, že tato petice nic nezmění na tom, že byl pan Bálek odvolán souhlasím, přesto se domnívám, že je smysluplná. Jednak se díky této petici jasně ukázalo, že je celkem dost lidí, kteří měli potřebu se za pana Bálka alespoň takto symbolicky postavit a potažmo tím i vyjádřit svůj názor na celou tuhle další Ústeckou puč-akci. Dále asi i díky této petici měla tahle věc takový mediální ohlas a je jen dobře, že s ohledem na připravované výběrko, tento zájem médií neutuchá. Tak snad jsem Vám, byť třebas jen částečně, odpověděl i na tu Vaši otázku, co to tady řeším a věru by mne docela zajímalo, co si zde svými, zatím vcelku bezobsažnými, komentáři řešíte Vy …