Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Vlastenec

/ #3690

2015-09-29 08:58

Nejvíce mě dopalují ty falešné příměry, jako že není to tak dávno, kdy bylo Československo zemí, odkud se houfně emigrovalo a západní země naše občany svorně přijímaly, tak nyní je řada na nás. Ano, to je sice pravda, jenže emigrovali do zemí kulturně blízkých, přijali tamní kulturu za svou a dokázali se bez problémů integrovat, nešířili agresivně své češství, svoji odlišnou víru, ovšem to není případ uprchlíků z Blízkého východu. Bezproblémovým uprchlíkům jsou u nás dveře otevřeny, ale jak praxe ukázala, muslimové mezi takové nepatří. Oni prostě nehodlají přijmout naší kulturu, opovrhují jí, protože je zkažená, dekadentní, opovrhují demokracií a sekulárním státem jako takovým, protože odmítají poslouchat světskou moc, pro ně je zdrojem práva jedině islám, opovrhují námi, jsme pro ně jenom nevěřící psi. Většina z nich nás jen využívá, využívá především naivní multikulti hlupáky. Jestli někdo trpí tak nutkavým mesiášským syndromem a chcete být druhou matkou Terezou, tak ať tam odjede jako humanitární pracovník a pomůže jim tam, nikdo jim v tom přeci nebrání, s nejvyšší pravděpodobností jim někdo upižlá hlavu, stejně v ní mají naděláno, tudíž to nebude až taková škoda. A kdo mi chce slepě tvrdit, že je pro nás tahle příležitost nabrat do naší společnosti mladou krev a pracovní sílu, nechť mi ten blábol potvrdí nějakými podklady. Masové vlny migrantů představují mnohem větší rizika než příležitosti. Nepůsobí jako impuls ke zvýšení prosperity, jak se nám někdo snaží namluvit, naopak představuje pro udržení prosperity spíše riziko. Většina imigrantů stejně skončí na sociálních dávkách a stojí naši společnost miliard ročně. Naše systémy pojištění, ať se nám to líbí nebo ne, prostě nejsou dimenzovány na tak masové vlny uprchlíků. Na to se nemyslelo, když se zakládal a rozvíjel sociální stát, ten je založen na půdorysu národních států.