PETICE proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"

Jan Kubalcik

/ #266 Re: Re:

2015-09-24 21:48

#255: - Re:  

Pěkný večer.

Vaše body 2 a 3 jsou irelevantní. V této debatě je důležitá lidská přirozenost - nikoli přirozenost jiných živočišných druhů. Ani bod 4 nemá žádnou váhu. Snad bych jen poznamenal, že daným konstatováním jen potvrzujete, že homosexuální chování se objevuje frekventovaněji v případě, že "přijde do módy". Uvažte prosím sám, zda společnost, která se vydá tímto směrem, činí dobře.

Tedy jen k Vašemu bodu 1, byť nevidím bezprostřední souvislost s tématem, které je zde hlavní. Rád bych nabídl Vaší pozornosti důkaz existence První příčiny prostřednictvím principu kauzality (viz např. několikadílná monografie z pera Jiřího Fuchse... ze příslušný čtvrtý díl, ale předchozí tři jsou k pochopení v zásadě nezbytné...). Následně lze dokázat, že tato existující První příčina je Dobro, Krása, Pravda, Láska... čili, i když to není důkaz existence biblického Boha, kterému věříme my křesťané, vykazuje tato dokázaná První příčina řadu vlastností, které jsou shodné s vlastnostmi zjeveného Boha (Já jsem, který jsem.) - a žádnou, která by byla se zjevením v rozporu. Přeji příjemný intelektuální zážitek.

S přátelským pozdravem

Jan Kubalčík