Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #2533

2015-09-24 15:39

Musíme vystoupit z EU. Přineslo to českému národu akorát problémy, které teď začínají vynikat na povrch. Lidé v ČR se naučili mlčet a nebránit svou zemi už tenkrát a to jen z důvodů, že vyšší moc nás utlačuje. Proč neukazují to jak dopadla multi-kultura ve francii? Proč se mlčí o nekonečném znásilňování, žen a dětí? JÁ JSEM ČECH!!! A nedovolím aby mě tu kdokoliv nutil do jiné kultury nežli jsme zvyklý. Doufám, že u nás v krásné zemi české se nedostaneme na takové stádium jako se dostala Francie nebo americký Detroit. Kdy začali žít bílí lidé ve strachu a v menšinách ve vlastních městech. Doufám, že se vystoupení z EU povede a, že tato petice bude tak silná, aby jsme mohli uzavřít naše hranice a nemuseli jsme se koukat na to jak tu mladé české páry s malými dětmi nemají co jíst i když tvrdě od rána do večera pracují. Je už hnus co se tady v té republice děje. Snad tento komentář nezní rasisticky i když v této době je to stejně u prdele, muslimové i negři jsou schopni zabít kohokoliv i když na ně neútočí. HNUS!!!!