Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #1460

2015-09-23 15:54

Tuto petici podepisuji z důvodů diktátorského přístupu EU k České republice.Nechci ve své zemi žádné muslimy, protože jasně vidím co dělají v evropských zemích kde již žijí déle.Absolutně neuznávají zákony daných zemí a občané se musejí přizpůsobovat jim.Jsou chráněné více než občané daných států.Nevím proč máme živit tyto lidi na úkor občanů České republiky.A co mě přesvědčilo a dostalo mě , když jsem viděla video jak migranti spí na hřbitově přímo na hrobech a vedle si dělají ohníček .Takové lidi se nemohou absolutně přizpůsobit a pro náš stát nemají vůbec žádný přínos.Nemám zájem aby moje děti jak je to už v jiných státech se museli přizpůsobovat muslimům v učení, nebo jestli mohou chodit na plavání.Nechci se bát chodit ven a jen když se špatně podívám dopadne to se mnou špatně a odsoudí mě,protože budu rasista. Stydím se za naši vládu, která ustupuje a vůbec jim nejde o zájmy lidí v této republice. Nechápu vůbec postoj EU , která likviduje starou Evropu a nasazuje sem dobrovolně muslimy , kterým jde jen o podrobení si evropských obyvatel k obrazu svému.Jsem Češka křesťanka a odmítám žít v muslimské České republice.