Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #656

2015-09-23 07:05

EU nás má pouze jako dojnou kozu,otroka aby poslouchal a do počtu,proto souhlasím. Je třeba opět vytvořit tzv.východní blok,vyhnat všechny zrádce,darmošlapy a utiskovatele,zavést pořádek,legislativu se kterou bude lid souhlasit,strategické lokality a firmy musí být pouze v rukou státu,USA je od 2 světové války dle mého názoru největší vojenský agresor,a jak to vypadá nepřestane dokud neovládne celý svět,nebo alespon většinu a to vše pro mamon několika stovek boháču,kteří mají a budou mít stále málo dokud nespolknou vše. Vyhnat všechny cizince,zejména muslimy,nebot tento systém je zrudný a nesvobodný,takový systém je třeba zlikvidovat až do kořenu,aby se už nikdy nemohl opakovat,pokud všichni opravdu chceme mír!? Já jsem měl za to,že NATO bylo vytvořeno jako vojenská složka na obranu evropy,tak co tam dělá USA? A když už USA,tak i Rusko jako protiváha nebo nic. Jestliže evropští politici,kteří se honí za mamonem souhlasí s rozprodáním své země bohatým mocipánum,zejména z USA,a ti je pak přitlačí ke zdi aby poslouchali,tak to díky takovým lidem odnese celý národ a výsledky vidíme v celé evropě? Ted už to došlo tak daleko,že nevidím jinou možnost,než požádat Rusko nebo dokonce BRICS o vojenskou pomoc a vyhnat USA a jejich přisluhovače z evropy,následně zlikvidovat islám a jejich stoupence vyhnat rovněž,a to nepujde bohužel jinak nežli násilím,ke kterému lid evropy dohnaly mocipáni z bohatých zemí: USA,Británie,Francie,Německo a bohatá Arábie díky ropě. Takto to alespon vidím já? Ovšem nemusíte se mnou souhlasit,každý muže mít jiný názor,vždyt máme přeci svobodnou vuli,nebo ne??