Řekni NE Ivánkovi!


Nepřihlášený uživatel

/ #33

2015-06-09 13:34

d té chvíle co Horváth svlíknul Slavii při domácím zápase z tradičních dresů a oblékl ji do údajně úspěšných modrých, už neprožívám se Slavií vše tak intenzivně a cítím, že už to není ta moje Slavie, které fandit bylo i vyjádřením určitého postoje a charakteru. A u mě to byla i rodinná tradice. A právě proto píšu tyto řádky. Tohle by mého tátu zabilo! A navíc by mi musel dát za pravdu, když jsem mu tvrdil, že už to dávno není o té tradici, a už to není ta Slavia, jejíž fanoušci a funkcionáři schovávali tradiční sešívané dresy zašité v matracích, aby je Stb neenašla a sami tak riskovali i kriminál. Musel by uvěřit, že dnešní Slavia je stejná jako ostatnoí kluby, že v podstatě jde jen o to kdo bude mít větší výplatu. A když ještě uvážíme, že Pelta pak "cinkne celý jaro", má cenu na tribunách trpět pro výsledek těch svých?
A ten nejhorší exemplář těchto praktik nakonec skončí ve Slavii. Nemohlo to být napsáno výstižněji, že se tím Slavia propadne na samé morální dno, kde už je jen to české smradlavé fotbalové bahno.
Tati, snad to nevidíš.....!