Petice proti přijetí uprchlíků ze Sýrie

Janina
Nepřihlášený uživatel

/ #57 Nechceme se bát, nechceme migranty z muslimských zemí

2015-06-06 10:37

Je mi těch lidí sice líto. Ale já se nechci bát o sebe a v budoucnu o své děti.. Nechci se bát, teroristických útoků. Jsou to většinou nepřizpůsobivý lidé, vzniknou obrovské konflikty... Naše země se nepostará o nás občany, ale o uprchlíky ano? A hrozí, že i k nám dorazí ve finále desítky tisíc uprchlíků. Konec našeho klidného ( v rámci možností ) žití . To se máme sebrat my občani ČR a emigrovat jinam? Proč není nějáké veřejné hlasování? Kdo to všechno zaplatí? Přece my!!!! Tak by jsme snad měli možnost říct svůj názor v době kdy se dokola omývá, že jsme demokratickou zemí - kecy, jen mazání med kolem huby, jako vždy... Zavřít hranice a zavést víza ... Cizinců tady máme víc jak dost! Už teď má rodilý čech veliký problém sehnat práci, bydlení, peníze na žití a zdravotní péči . A tito stejní lidé mají živit lidi, kteří nás s největší pravděpodobností v budoucnu budou napadat a zabíjet? Nejvíc smutné je to, že ve finále se z nás díky nim můžou stát také uprchlíci, migranti a podobně... Kdo by chtěl žít v takové zemi? Já teda ne!!!!
Prosím otevřete oči a buďte lidský vůči nám českým občanům, Nechceme se bát!!!!