Vyhoštění velvyslance USA pana Andrewa Schapira

emigrant

/ #223

2015-04-09 06:33

6il jsem v USA mnoho let, od emigrace v roce 1968 až do roku 2002, poté jsem se vrátil, ale stále do USA zavítám za mými přátely. Lidi spousta z vás, si nějak nedokáže srovna to, že čas běží a co bylo včera dnes už není, USA nejsou co bývaly, rozhodně nejsou to co má většina čechů za představu a od výhry pres. Obamy to jde opravdu z kopce, udávání, donášení, špiclování, šikana od státních úředníků je téměř běžné. Nebuďte blázni, všude po světě se snaží američanů zbavit a omezit jejich vliv, proč se zase český národ přidává na tu stranu, které pro něj bude horší? To vám nestačili sověti? Protože politika USA i přes hezounká slovíčka a americké úsměvy směřuje přesně tak kam směřoval bolševik. Je škoda, že národ, který si v minulosti prošel tolika zkušenostmi (podřízení rakousku, podřízeni německu, podřízeni rusku) se opět snaží podřídit, místo aby využil možnosti vydobýt si své místo. Je to škoda. A víte proč jsem se vrátil a předtím utekl? Ne kvůli demokracii, ale kvůli svobodě a té bylo na západě před roke 89 více než zde, ale po roce 89 se to obrátilo, místo abyste si vážili své svobody, necháte se po vzoru USA okleštit. Je mi z toho všeho smutno a nejvíc z toho jak si tu nadáváte a označujete za fašisty nebo bolševiky a zcela vám uniká to podstatné, že zatím co se hádáte, připravuje se další omezení vaší svobody. Lidé bděte a neblbněte




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...