Založení strany


Nepřihlášený uživatel

/ #32 nová strana?

2011-09-14 10:10

Kdy vám to lidi konečně dojde!?Nová malá strana nemá žádný význam.I kdyby byla základna této strany široká.Nedokáže nikdy přehlasovat silnější strany.Před posledními volbami jsem tvrdil.Že VV jou strana vytvořená jen na oko.A teď se vše jen potvrzuje.Každý by měl více pátrat po souvislostech.A hlavně se více zajímat o propojení členských základen každé strany.A ne se zajímat jen tváře které tyto strany reprezentují.Jak to dělaji moc rádi i za úplatu čeští novináři.Také již pár let říkám.Že Česká republika je sakra malé hřiště.Což je někdy kámen úrazu.Protože všelijaké vazby kamaradské i rodinné jsou zde velmi propojeny.To je důsledek bohužel bývaleho totalitního režimu.A tak zásadní,že hodně lidí kteří se dostanou do rozhodujících funkcí má tímto syndromem svázané ruce v rozhodování.Další zásadní problém byla opoziční smlouva.Což zřejmě až teď dochází hochům z ČSSD.To byl hrob pro demokracii.Ale největší problém je systém státních zastupitelství.Které mají faktickou výkonou moc v tomhle státě.Protože z titulu své moci dokáží ovlivnovat chod celé společnosti.Soudci kteří rozhodují o lidských osudech nemusejí abslovovat žádná zdravotní či psychologická vyšetření mi přijde samo osobě dost perverzní.Napsal jsem několik bodů.Odstraňte tyto negativní nešvary a bude se zde dařit.Vstupte do některé ze tří nejsílnějších stran a prosazujte tvrdě a neústupně tyto změny.A studujte historii.Pro mě je volba v tuto chvíli jednoznačná.