Petice občanů Chomutova a okolí proti nepřizpůsobivým

K.J.

/ #222 Víte co je nejhorší?

2014-09-14 18:24

Nejhorší je že jsme otroky ve svém vlastním státě, vládnou nám oni a naše vláda to moc dobře ví... jen abysme náhodou nebyli v zahraničí za ,,největší rasisty´´ nechaj nám s (prominutím srát na hlavu) každé cigánské dítě, řekne úplně klidně učiteli: Dyk,more stejně na mě budeš dělat. Jde vidět jaká je to mentalita a co je vlastně jejich tzv. rodiče učí že? A nejhorší je, že se to velice nepříznivě odráží na normálních dětech. Například můj 8 letý bratranec přišel domů že se naučil nové slovíčko:Kunda a když jsme se ho ptali od koho to slyšel? Zkuste hádat jaká byla  odpověd´?  Je normální že vás malé cigánské dítě pošle s prominutím někam když mu nechcete dát příspěvek 5 Kč na cigarety? Je normálně že když potřebuje slušný člověk jít na úřad že se na něj téměr nedostane řada a když už tak je to po několika hodinovém čekání kdy mají tyto příslušníci přednost?  Oni jsou utiskovaní? Vážně? A kdo z nás je ta menšina? Já myslím že jestli to takhle půjde dál bude menšina z nás, byla bych ráda kdyby existovala společnost kde se nebudou děti muset bát že je banda romských dětí zmlátí, protože jim nechtějí dát peníze na svačinu. Ve společnosti kde když si bílý chrání svůj majetek a postřelí zloděje(samozřejmě romského....) nebude muset odsedět 8 let, zatímco Rom umlátí školáka kvůli cigaretě kamenem a dostane 2 roky...