Stavíme se za rodinu Ivety Bartošové

Villon

/ #114

2014-05-04 09:08

Je zbytečné pro pana Rychtáře, aby se snažil o tak nedůstojné chování. Jo může si rozhodovat jako naloží z tělem, ale duch je svobodný, ten si udělá co chce. V duchy jsem mnoho nevěřil, ale poslední událost ze včerejška v noci mi dala za vyučenou. Doslechli jsme se od jednoho z hostů že nad Bugarachem kterej sa nachází v departemente Aude, v region Languedoc-Roussillon. Se zjevuje bílá paní obklopená dětmi a krásně zpívá, její hlásek se se rozezvučí vždy kolem desáté v noci a zpívá až do jedné, Bugarach je jinak velice známej i mezi ufologi, taky je oblíbenou destinací lidí co mají rádi mysteria a duchovno . Má paní mne přesvěčila, aby jsme ráno šli do Bugarach a udělali si výlet, neodmítl jsem, protože od Provence je to celkem kousek a sám jsem byl zvědavej na ten kraj, kterej byl skloňován v roce 2012, jako jediná záchrana pro lidstvo. Do Bugarachu jsme přijeli v podvečer, protože má paní si chtěla něco koupit v Narbone, kde jsme se zastavili na oběd. Bugarach nás přivítal krásným čistým nebem nad kopcem pic de Bugarach. Do desáté nám zbývalo ještě pár hodin. Tak jsme se procházeli po okolí a debatili z domácimi, kteří opravdu potvrdili, že v poslední době se tam dějou věci opravdu nebývalé. Kolem desáté jsme přijeli pod kopec a v tmavé tiché noci, se najednou rozhostilo hluboké ticho, nic ani šum listí nebylo slyšet. Nad kopcem se objevila záře jako duha ze které sršeli jiskřičky jako z prskavky. A opravdu se objevila nádherná paní obklopená dětmi a zpívala. to bylo něco tak nádherného a krásneho, že jsme zůstali stát v němém úžasu. A já jsem si najednou uvědomil, že je to Bartošová, a tuhle píseň jsem slyšel někde na videu. Neznal jsem paní Bartošovou, jako zpěvačku, ale její tragická smrt, mne přinutila si prohlídnout pár albumů a vyslechnout si její písně. Řikám své paní, vždyť to je Bartošová z Česka, která je po smrti, Ona mi jenom stiskla ruku, abych byl sticha. Tak jsme poslouchali, až do konce, kdy se najednou duha stratila a průzračná paní i z dětmi zmizela. Zůstali jsme stát v němém ůžasu a já jsem si uvědomil, jak je najednou chladno málem mráz, co předtím nebylo. Tohle byl zážitek na celý život a vůbec téhle cesty nelituji, alespoň vím že existuje něco mezi nebem a zemí, co nikdo z vědců nevysvětlí.........