Výzva ke stažení ruských vojsk z Autonomní republiky Krym


Nepřihlášený uživatel

/ #62 dobrý denRe:

2014-03-04 14:02

#1: -

Děkuji za  možnost  vyjádření  se  k  fašistům  a  banditům  ,které  EU  a jejich vlezdoprdelkové  nazývají  opozicí.Petice  je  bezva  věc  a tak jsem  napsal  o sdělení,kdy  se bude  podepisovat  petice  za  stažení  vojsk  USA a jejich  poskoků  ze  zemí,které  ve jménu  demokracie  a boje proti terorismu  napadli  a  dodnes  okupují.Včetně žoldnéřů z  České  republiky.

Ukrajinci  svým povstáním  dirigovaným  ze  zákulisí ,cca  100 000  jedinců oproti  několika  milionům  Ukrajinců,hájí  zájmy  toho,kdo  je  platí,kdo  celé  toto  zlo vymyslel a bude  se dál  snažit tímto  moderním,způsobem  boje"  dostat  další  území  bohaté  na  suroviny.Je třeba  tomu zabránit,aby  se  mor  parazitující  na  cizích  územích,rozšiřoval  dál.věřím,že  tomu  Putin  zabrání.V  Čechách nejsou peníze  na  léčbu   svých  lidí,malých  dětí,ale  fašisty  z  Ukrajiny  sem někdo  přivezl  a  budeme  toplatit  všichni  .Proč?To  už  se tady  rozmoh,lo  zlo natolik,že  tomu  nelze  zabránit?V Čechách  někdo  zvedne  ruku  a  dostane  kriminál za propagaci fašismu   a  s ním spojené  potlačování  lidských  práv  a  svobod...  No ale  asi  u  Ukrajinských banditů  je to něco jiného.tak opravdu nevím,kde  jsem. MOžná by  stálo za  to  si  vzít  příklad  a  udělat  tady  také ve  jménu  svobody  něco podobného.  Zaorálek,Sobotka a další zaprodanci  a vlezdoprdelkové   by  měli  být  vyhnáni.Tohle  je  Česká  zem  a za Čechy  nemá  rozhodovat  zmetek  podrobený  někomu  z  EU  atd.Máme tady  svých problémů  dost  a  to díky  takovýmto.Přeji si,aby  Česká  země  byla opravdu  Česká.Abych se tady  necítil jako v Africe,ve  Vietnamu ,nebo  Bulharsku , Rumunsku   či nějakém muslimském  státu.Menšiny  nechť  se  přizpůsobí tomu,že  žijí  v  České  zemi!Toto je  můj  svobodný  názor  a za  ním  si stojím.