NE záboru plochy RBC 1235 Radouč a navazujících pozemků


Nepřihlášený uživatel

/ #79

2013-10-31 23:13

Já bych byl strašně rád, kdyby tahle petice uspěla, ale myslím, že už s tím moc nehneme, tohle je už poměrně dlouho diskutované téma, které mají "PÁNI DOBŘE OKAUČOVANÉ" , neboť v tom podle mě lítá nemalá částka peněz... Ale pokavad mají trochu cítění s lidmi, městem, přírodou a mají "MOZEK" , tak doufám, že to ještě přehodnotí...Bohužel v tom nevidím žádné plusy, ale pouze samé MÍNUSY:
1) V okruhu 2km se v současné chvíli nachází 6 fotbalových hřišť (Hlavní fotbalové hřiště na MS + další 3, astonka a 9zš) , takže si myslím, že je to fakt zbytečné navyšovat počet na 8, stejně ty stávající hřiště nejsou 100% využité.
2) Měli by se nacházet u dost frekventovaných komunikací, takže by to museli důkladně oplotit a sítě by museli dát hodně vysoko, časem by si vzpomněli, že je potřeba udělat i umělý osvětlení a tradá máme tady hezkou opičárnu, která by dost zkazila výhled a celkový dojem na město...
3) Příroda - tady není nic moc dodat, to už tady bylo řečeno nespočetněkrát.

Takže na závěr, fotbal mám rád, jak jako fanoušek, tak si i rád zahraju, vím že by to mělo sloužit především pro děti z 9zš, což neříkám, že mám něco proti rozvíjení talentu dětí, ale myslím si, že těch prostor pro trénování mají dostatek a není potřeba budovat další...

Děkuji všem, kteří s touto peticí mají něco společného a doufám, že se nám podaří uspět.